بررسی Slide Book S20 و S30 توسط notebookcheck

بررسی Slide Book S20 و S30 توسط notebookcheck تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۴/۲۵

سایت notebookcheck آلمان که معتبرترین سایت بررسی و تحلیل نوت بوک در سرتاسر جهان به شمار می رود در دو مقاله جداگانه به بررسی Slidebook S20 و نوت بوک سبک وزن S30 پرداخته است.

Slidebook S20 که نخستین اولترابوک کمپانی MSI به شمار می رود در این بررسی توانسته است نمره 82% را به خود اختصاص داده و در زمینه های وزن، باتری، کارایی در اجرای نرم افزارها و تست دما نمرات بسیار عالی و بالای 90% را از تست های سخت این سایت کسب کند.

این سایت معتبر در پایان در مورد این اولترابوک نوشته است: "با توجه به قیمت 999 یورویی، Slidebook S20 یک اولترابوک قابل تبدیل بسیار مناسب می باشد که دارای قدرتی بیش از حد مورد نیاز برای نرم افزارهای متداول می باشد. Toshiba U920tبا قیمت 1249 یورو و Sony Vaio Duo 11 با قیمت 1399 یوریی انتخاب های بسیار گران قیمتی هستند. اگر کیفیت ساخت متوسط این دستگاه برای شما اهمیت بالایی ندارد، با توجه به کارایی بالا و عمر باتری مناسب MSI Slidebook S20 می تواند انتخاب کامل و صحیحی برای شما باشد."

همچنین نوت بوک S30 نیز توسط این سایت مورد بررسی قرار گرفته و امتیاز 75% را بخود اختصاص داده است. این نوت بوک از لحاظ سبک وزن بودن و کارایی در اجرای نرم افزارها امتیازهایی بالاتر از 90% را کسب کرده است. این سایت در مورد این نوت بوک آورده است: " MSI S30 را می توان یک نوت بوک چابک نامید که دارای ظاهری بسیار شیک و رنگ تمام سفید بوده و با وزن 1400 گرمی خود اصلا سنگین بشمار نمی آید"
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389