معرفی کارت های گرافیکی جدید کمپانی MSI

معرفی کارت های گرافیکی جدید کمپانی MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۵/۰۱

کمپانی MSI، برترین تولیدکننده کارت های گرافیکی در جهان، دو محصول جدید GeForce GTX 760 را به بازار عرضه کرد. کارت گرافیکی اول دارای طراحی مرجع کمپانی nVIDIA می باشد که نسبت به فرکانس های مرجع اندکی اورکلاک شده است. فرکانس هسته این کارت گرافیکی برابر 980MHz می باشد که بواسطه  Turbo Boostتا 1033MHzافزایش می یابد. فرکانس حافظه این محصول نیز بصورت موثر 6GHz می باشد.

کارت گرافیکی دوم GeForce GTX 760 Gaming نام دارد که از سری محصولات ویژه گیمرهای این کمپانی می باشد. این کارت گرافیکی با وجود دارا بودن فرکانس هسته 1020MHzکه بطور خودکار تا  1150Mhz افزایش می یابد نسبت به مدل مرجع عملکرد خنک تری دارد که این مساله بدلیل خنک کننده قدرتمند Twinfrozr III بکار رفته در این کارت گرافیکی می باشد. در کنار این محصول نرم افزار اورکلاک قدرتمند MSI Afterburner و  Gaming App نیز عرضه می شود.

کارت گرافیکی GeForce GTX 760 بتازگی از سوی کمپانی nVIDIA عرضه شده است که بواسطه قدرت بالای تراشه GK104 و رابط 256 بیتی حافظه GDDR5 دارای کارایی بسیار بالایی می باشد. قیمت بسیار مناسب این کارت گرافیکی باعث شده است بسیاری از علاقه مندان به بازیهای رایانه ای آن را به عنوان خرید جدید خود انتخاب کنند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389