بررسی کارت گرافیکی GeForce GTX 780 Gaming

بررسی کارت گرافیکی GeForce GTX 780 Gaming تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۵/۲۱

سایت Overclockers Club که از سایت های مطرح در زمینه بررسی قطعات سخت افزاری بشمار می رود در جدیدترین مقاله خود به بررسی کارت گرافیکی MSI GeForce GTX 780 Gaming پرداخته است.

پس از انجام یک بررسی کامل نویسنده این مقاله در مورد این کارت گرافیکی چنین نتیجه گیری کرده است: "چیزی که این مقدار اورکلاکینگ را ممکن می سازد استفاده MSI از بورد غیرمرجع و قطعات Military Class IV شامل چوک های Super Ferrite، خازن های Hi-c Cap با هسته تانتالوم و خازن های جامد آلومینیومی بازدهی، پایداری و طول عمر را افزایش می دهند و علاوه بر اینها آخرین نسخه خنک کننده Twin Frozr. به هنگام استفاده از کارت گرافیکی GeForce GTX 780 Gaming در حالت پیش فرض، این کارت 9 درجه دمای هسته پایینتری را نسبت به کارت مرجع GTX 780 ثبت کرد که این به دلیل فن های Propellar blade100 میلیمتری و جریان هوای مناسبی است که در هیت سینک ایجاد می شود."

"با قیمت فعلی 669 دلار در فروشگاه های اینترنتی، شما تنها 20 دلار بیشتر برای تصاحب کارت گرافیکی MSI GeForce GTX 780 Gaming هزینه می کنید. کارت های گرافیکی اخیر MSI از سری Gaming کارای FPS بسیار بالایی به همراه کارکرد خنک و کم صدا عرضه می کنند. کارت گرافیکی بهتر از این کارت را نخواهید داشت مگر 350 دلار بیشتر هزینه کرده و GeForce GTX Titan خریداری کنید"

در پایان این سایت نقاط قوت این کارت گرافیکی را قدرت خنک کنندگی بالای خنک کننده Twin Frozr، ظاهر زیبا، اورکلاک مناسب، نرم افزار های Gaming App وPredator، قطعات Military Class IV، صدای کم، قابلیت SLIو GeForce Experience دانسته و هیچ نقطه ضعفی برای این کارت گرافیکی ذکر نشده است که بیانگر کامل بودن این محصول دارد.

در پایان جایزه طلای این سایت به این محصول داده شده است.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389