پشتیبانی از پردازنده FX 9590

پشتیبانی از پردازنده FX 9590 تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۵/۲۱

کمپانی MSI یکی از بزرگترین تولید کنندگان مادربورد جهان اعلام کرد مادربورد قدرتمند این کمپانی 990FXA-GD80 از پردازنده پرقدرت AMD FX 9590 پشتیبانی می کند. این پردازنده هشت هسته ای که قدرتمندترین پردانده کمپانی AMD می باشد دارای فرکانس باور نکردنی 5GHz می باشد و از این لحاظ تنها پردازنده ای در جهان است که با فرکانس 5GHz عرضه می شود. با توجه به این فرکانس بالا، این پردازنده دارای کارایی بسیار بالای در اجرای بازی های رایانه ای سنگین بوده و با توجه به دارا بودن هشت هسته پردازشی می تواند کارایی بسیار بالایی در اجرای نرم افزارهای سنگین محاسباتی و پردازشی داشته باشد.

فرکانس بالا موجوب افزایش کارایی و افزایش توان مصرفی می گردد و به همین دلیل برای استفاده از چنین پردازنده ای به مادربوردی با کیفیت بالای قطعات الکترونیکی و مدار تغذیه ای قدرتمند هستید. مادربورد 990FXA-GD80 دارای قطعات با کیفیت بالا منطبق بر استاندارد Military Class II می باشد که علاوه بر کیفیت و طول عمر بالای قطعات می تواند از چنین پردازنده های پر مصرفی نیز پشتیبانی کند.

با دارا بودن چنین مادربوردی شما می توانید از پایداری سیستم خود در سخت ترین شرایط و با سریعترین پردازنده جهان اطمینان حاصل کنید.

این مادربورد مجهز به چیپست قدرتمند   AMD 990FXبوده و از حافظه های پرسرعت DDR 3 در حالت دو کاناله، چهار کارت گرافیکی در حالت های nVIDIA SLI و AMD Crossfire، شش پورت SATA 6GB/s و پورت های پرسرعت USB 3 پشتیبانی می کند. کارت صوتی قدرتمند موجود بر روی این مادربورد نیز باعث می شود از اجرای بازیهای سنگین با این پردازنده قدرتمند نهایت لذت را ببرید.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389