پایان محدودیت ها: MSI GeForce GTX 780 Lightning

پایان محدودیت ها: MSI GeForce GTX 780 Lightning تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۵/۲۱

"می توانم صدای تندر را بشنوم..." جمله ای است که در ویدئوی تبلیغاتی کمپانی MSI در مورد کارت گرافیکی جدیدش بچشم می خورد، صدایی که مربوط به کارت گرافیکی جدید این کارت گرافیکی از سری Lightning است. این کارت گرافیکی پرچمدار کارت های گرافیکی سری GeForce 700 کمپانی nVIDIA در جهان خواهد بود، MSI GeForce GTX 780 Lightning بنابر گزارشات اولیه این کارت گرافیکی سریعترین کارت گرافیکی سری GeForce 700 خواهد بود و بعلاوه دارای بایوس متفاوتی خواهد بود که محدودیت های اعمال شده بر روی این کارت گرافیکی از سوی کمپانی  nVIDIA را خواهد شکست. این محدودیت ها شامل مواردی چون OCP، OVP و محدودیت ولتاژ اعمالی خواهد بود. در مورد این کارت گرافیکی اطلاعات بسیار کمی در دسترس بود تا اینکه کمپانی MSI چند تصویر جدید از آن را منتشر کرد.

اورکلاکر بزرگ سوئدی Elmor، قهرمان چندین دوره مسابقات Master Overclocking Arena در طراحی این کارت گرافیکی شرکت داشته است. آنچه در این تصاویر جدید مشخص است خنک کننده قدرتمند Twin Frozr می باشد که با توجه به فن بسیار متفاوتی که بر روی آن نصب شده است احتمالا نسخه جدیدی از این خنک کننده فوق قدرتمند خواهد بود. GPU Reactor موجود برای این کارت گرافیکی نیز باز طراحی شده است.

در گام نخست   Elmorتوانست بدون استفاده از پردازنده ای نه چندان قدرتمند رکورد 3DMark 11 کارت های گرافیکی GeForce GTX 780 را با امتیازی بالای 20000 و با اختلاف زیاد بشکند. با توجه به قدرت بالای این کارت گرافیکی انتظار می رود این کارت گرافیکی بتواند حتی رکوردهای GeForce GTX Titan را نیز بشکند. گفته می شود این کارت گرافیکی قدرتمند در طی هفته جاری عرضه شود پس منتظر Lightning باشید...

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389