Msi هميشه جلوتر از رقبا / همشهری

Msi هميشه جلوتر از رقبا / همشهری تاریخ انتشار خبر: ۱۳۸۹/۱۱/۱۷

Msi هميشه جلوتر از رقبا

لپ تاپ GT680 / Huron River Core i7_ 2630 QM

بازهم رکوردها را شکست و قدرتمندترین نوت‏بوک جهان را به بازار عرضه کرد.

نوت بوک GT680-R از پردازنده جدید شرکت اینتل به نام Huron River Core i7_ 2630 QM که در شانزدهم ژانویه سال 2011 وارد بازار شد، استفاده نموده است. Msi مانند همیشه یک قدم از رقبای خویش جلوتر حرکت نموده و اولین شرکتی‏ست که توانسته از این مدل پردازنده در تجهیزات نوت‏بوک‏های جدید خود استفاده کند.

GT680-R از 4ماژول Ram با پشتیبانی هر کدام 4 گیگا بایت استفاده می‏کند که در مجموع 16 گیگا بایت Ram با فرکانس 1333 Mhz را در اختیار کاربر می‏گذارد و در عملیات بافرینگ تا میزان 50% سریعتر عمل می‏کند.

لازم به ذکر است؛ Msi تنها شرکتی است که توانسته نوت‏بوکی با توانایی پشتیبانی از 16 گیگا بایت Ram را روانه بازار کند.

در این مدل نوت‏بوک از 2 هارد دیسک 500 گیگابایتی استفاده شده است و قابلیت Raid کردن و استفاده همزمان از هر 2 هارد دیسک برای کاربران فراهم شده است. با این توانایی، سرعت بوت شدن این دستگاه تا میزان 2برابر و سرعت در عملیات‏های خواندن و نوشتن (Copy) بر روی هارد‏ دیسک تا میزان 70% افزایش می‏یابد.

بدون شک با بکارگیری کارت گرافیکی بسیار قوی GeForce GTX460 m1.5 GB DDR5 که قویترین کارت گرافیک قابل استفاده روی نوت‏بوکها است، این نوت‏بوک با اختلاف بسیار بالایی نسبت به رقبای خویش لقب قویترین نوت بوک Gaming جهان را از آن خود می‏کند.

ساخت سیستم صوتی و اسپیکرهای این دستگاه نیز بر عهده شرکت Dynaudio گذاشته شده است که در کارنامه درخشان خود تجهیز ماشین‏های بسیار گرانی از جمله : Bugatti Volvo و... را دارد. همچنین طراحی صدای فیلم سه بعدی Avatar که جوایز متعددی را از آن خود کرده است به عهده Dynaudio بوده است.

با استفاده از این سیستم صوتی می‏توانید صدایی درخور این ابر نوت‏بوک داشته باشید.

از دیگر مزایای این نوت‏بوک می‏توان به صفحه کلید (TDE) اشاره نمود که عهده‏دار Over Clock کردن سیستم است. تنها با لمس این کلید، در ظرف چند ثانیه سیستم در نهایت بازدهی و کارایی خود قرار می‏گیرد.

GT680 / روزنامه همشهری 10 بهمن 89

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389