MSI، نخستین برند AIO با پشتیبانی از Windows 8.1

MSI، نخستین برند AIO با پشتیبانی از Windows 8.1 تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۶/۱۷

کمپانی MSI یکی از برترین تولید کنندگان کامپیوترهای All In One جهان با افتخار اعلام می کند دو دستگاه AIOاین کمپانی با نام های  AE221/G و AE222/G به عنوان نخستین کامپیوترهای AIO جهان موفق به دریافت گواهی نامه رسمی کمپانی Microsoft به دلیل سازگاری کامل با سیستم عامل   Microsoft Windows 8.1شده اند. این گواهی نامه ها سازگاری کامل این دستگاه ها را با این سیستم عامل جدید گارانتی می کند.

هر دو مدل AE221/G و AE222/G دارای پردازنده نسل چهارم Core کمپانی اینتل و کارت گرافیکی GeForce GT 740M کمپانی nVIDIA(در مدل های دارای حرف G) بوده و از حافظه های DDR3 بهره می برند.

صفحه نمایش این دو AIO دارای فناوری Flicker free می باشند که این فناوری با پایدار کردن جریان صفحه نمایش باعث ثبات تصویر صفحه نمایش شده و از خستگی و آسیب رسیدن به چیم ها جلوگیری می کند. به علاوه، صفحه نمایش این دو دستگاه دارای خاصیت   Anti-Glareنیز می باشند که از بازتابش نور از سطح صفحه نمایش جلوگیری کرده و از اذیت شدن چشم ها در محیط هایی با نور بالا جلوگیری می کنند. این دو عامل باعث می شوند این دو دستگاه گزینه مناسبی برای افرادی که ساعات زیادی را از رایانه استفاده می کنند محسوب گردند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389