رکورد پردازنده های Haswell در اختیار کمپانی MSI

رکورد پردازنده های Haswell در اختیار کمپانی MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۷/۰۱

اورکلاکر چینی DFORDOG موفق شد رکورد پردازنده های Haswell کمپانی اینتل را جابجا کند. وی توانست با استفاده از پردازنده Core i7 4770K  و خنک کننده نیتروژن مایع در دمایی حدود - 190درجه سانتی گراد به فرکانس باورنکردنی 7145MHz دست یافته و رکورد پیشین را که 7102MHz بود را پشت سر بگذارد.

برای ثبت این رکورد وی از مادربورد Z87 MPower Max کمپانی MSI بهره جسته است، مادربوردی که از سری اورکلاک کمپانی MSI بوده و دارای قطعات با کیفیت Military Class IV بوده و مدار تغذیه ای بسیار قدرتمند دارد. البته باید در نظر داشت قوی ترین مادربورد کمپانی سری اورکلاک این کمپانی Z87 XPower نام دارد که حتی دارای مدار تغذیه ای قدرتمند تر نسبت به Z87 MPower Max می باشد.

نکته ای که این رکورد را بسیار و بسیار جذاب تر می کند استفاده این اورکلاکر از یک پردازنده عادی و Retail است که در فروشگاه ها بفروش می رسد و این در حالی است که تمام رکوردهای بالا با نسخه های Engineering Sample یا به اصطلاح ES پردازنده Core i7 4770K به ثبت رسیده اند و این پردازنده های فوق العاده با کیفیت فقط برای افراد بسیار اندکی قابل دسترسی است. استفاده از یک پردازنده عادی برای ثبت این رکورد ارزش آن را چند برابر می کند. دو رکورد پیشین بویسیله مادربوردهای کمپانی های ASROCK و ASUS به پردازنده های ES ثبت شده بودند.

این رکورد فوق العاده بار دیگر کیفیت بسیار بالای مادربوردهای کمپانی MSI را تایید می کند و جایگاه کمپانی MSI را در میان تولیدکنندگان مادربورد بخوبی روشن می سازد.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389