عرضه کارتهای گرافیکی جدید سری گیمینگ کمپانی MSI

عرضه کارتهای گرافیکی جدید سری گیمینگ کمپانی MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۷/۰۱

کمپانی MSI برترین تولیدکننده کارت های گرافیکی جهان، دو کارت گرافیکی جدید از سری گیمینگ را معرفی کرد. این دو کارت گرافیکی دارای تراشه GeForce GTX 660 کمپانی   nVIDIA می باشند در مقایسه با تراشه GeForce GTX 660Ti عملکرد نسبتا ضعیفتری داشته ولی با قیمت بسیار مناسب خود می توانند انتخاب بسیار ایده آلی برای سیستم های گیمینگ کم هزینه بشمار روند.

این دو کارت گرافیکی دارای PCB جدیدی برای تراشه GK106 بوده و از خنک کننده قدرتمند   Twin Frozr IVکه در طراحی کارت گرافیکی GeForce GTX 770 Gaming استفاده شده بهره می برند. این خنک کننده با طراحی فوق العاده خود و فن های Propeller Blade می تواند دمای این کارت گرافیکی را نسبت به نسخه مرجع بسیار کاهش داده و در عین حال صدای بسیار کمتری نیز تولید نماید. نمای زیبای این خنک کننده نیز بسیار برازنده سیستم های گیمینگ حرفه ای می باشد.

دو کارت گرافیکی عرضه شده صرفا در فرکانس هسته GK106 تفاوت دارند. نسخه Lite دارای فرکانس هسته 980MHz بوده که با استفاده از   GPU Boostاین فرکانس تا 1033MHz افزایش می یابد. فرکانس حافظه های این محصول نیز 6GHz می باشد. تمامی فرکانس های این نسخه برابر با نسخه مرجع این کارت گرافیکی می باشند. نسخه OC Edition این کارت گرافیکی دارای فرکانس هسته  1033MHz در حالت پایه بوده که تا 1098MHz بواسطه GPU Boost افزایش می یابد. فرکانس حافظه نیز تفاوتی نداشته و در همان مقدار 6GHz باقی مانده است.

GeForce GTX 660 محصول خوش قیمت کمپانی nVIDIA دارای 960 هسته CUDA، 80 واحد TMU، 24 واحد ROP و کنترل کننده حافظه 192 بیتی با 2 گیگابایت حافظه پرسرعت از نوع GDDR5 می باشد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389