معرفی کارتهای گرافیکی جدید کمپانی MSI

معرفی کارتهای گرافیکی جدید کمپانی MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۸/۰۶

کمپانی MSI کارت‌های گرافیکی جدید خود را مبتنی بر GPUهای جدید R9 و R7 200 معرفی کرد. مدل های متنوعی از این کارت های گرافیکی جدید در سری های مختلف اورکلاکینگ، گیمینگ و عادی طراحی و روانه بازار شده اند. این کارت های گرافیکی جدید با وجود قدرت بالای خود، دارای قیمت بسیار پایینی در مقابل سری های قبل خود می باشند.

 R9 270X HAWKیک شاهکار مهندسی بوده که کارایی بالا و طراحی فوق العاده حرفه ای با قطعات با کیفیت داشته و از خنک کننده قدرتمند TwinFrozr IV بهره می برد و جهت استفاده اورکلاکرها طراحی شده است. صدای تولیدی توسط فن های این کارت گرافیکی حتی در فشار سنگین تست Furmark از 21.3 دسی بل فراتر نمی رود و این صدای کم این کارت گرافیکی را به یکی از کم صداترین یا بهتر است بگوییم بی صداترین کارت های گرافیکی قدرتمند تبدیل کرده است.

سه کارت گرافیک جدید نیز برای سری گیمینگ عرضه شده اند که در راس آنها R9 280X Gaming قرار دارد که دارای کارایی فوق العاده بالا با قیمتی بسیار مناسب می باشد. این کارت گرافیکی نیز از خنک کننده قدرتمند Twin Frozr IV بهره می برد. دو کارت گرافیکی دیگر معرفی شده از این سری دارای تراشه های گرافیکی R9 270X و R9 270 می باشند. نرم افزار MSI Gaming APP موجود بر روی کارت های گرافیکی این خانواده با افزایش کارایی کارت گرافیکی موجب افزایش نرخ فریم FPS در بازی ها می شود.

کارت های گرافیکی سری Classic کمپانی MSI نیز اکنون به خنک کننده هایی با فن های Propeller Blade به قطر 10 یا 9 سانتی متر مجهز شده اند. این کارت های گرافیکی که از سری R7 260X، R7 250 و R7 240 می باشند علاوه بر ارتقا سیستم خنک کننده، دارای قطعات استاندارد Military Class و پشتیبانی نرم افزار قدرتمند MSI Afterburner نیز می باشند.

 

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389