عرضه کارت گرافیکی جدید Radeon R270X HAWK

عرضه کارت گرافیکی جدید Radeon R270X HAWK تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۸/۰۶

همزمان با عرضه خانواده جدید کارت‌های گرافیکی کمپانی AMD، کمپانی MSI کارت گرافیکی جدید خود از خانواده HAWK را روانه بازار کرد. این کارت گرافیکی جدید که    Radeon R270X HAWKنام دارد مبتنی بر تراشه جدید و با قیمت مناسب Radeon 270X است که کمپانی MSI علاوه بر اورکلاک و افزایش کارایی، امکانات جالبی را نیز به آن افزوده است.

سرعت هسته این کارت گرافیکی نیز نسبت به مدل مرجع افزایش یافته و به 1100MHz رسیده است که این عدد در حالت boostبه  1150MHz افزایش پیدا می‌کند. فرکانس حافظه نیز 1400MHz بوده که به صورت موثر برابر 5600MHz است. حجم حافظه این کارت گرافیکی نیز دو گیگابایت بوده و از نوع GDDR5 است که با رابط حافظه  256 بیتی به GPU متصل شده تا در مجموع پهنای باند حافظه بالای 200 گیگابایت بر ثانیه را فراهم سازد.

کمپانی MSI این محصول را به خنک‌کننده پرقدرت Twin Frozr IV مجهز کرده است. این خنک‌کننده حرارت تولیدی را به وسیله لوله‌های حرارتی مسی (با روکش نیکل) جذب کرده و به پره‌های آلومینیومی انتقال می‌دهد و دو فن پرقدرت 10 سانتیمتری با فناوری Propeller Blade وظیفه دفع حرارت را برعهده دارند. این خنک‌کننده باعث می‌شود این کارت گرافیکی با وجود سرعت بالاتر نسبت به مدل مرجع خنک‌تر و کم‌صداتر فعالیت کند.

در ساختمان این کارت گرافیکی به طور کامل از قطعات استاندارد Military Class کمپانی  MSI استفاده شده است که پایداری و کیفیت قطعه را در سنگین‌ترین شرایط تضمین می‌کند. دارا بودن دو بایوس مجزا، مدار تغذیه تقویت شده  8 ‌فازی برای GPU، امکان تغییر ولتاژهای  VGPU, VMEMو VPLLبه صورت نرم‌افزاری و دارا بودن V-Check Points از جمله امکانات ویژه اورکلاک این کارت گرافیکی سری HAWK است.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389