انتشار تصاویری از Radeon R9 290X Lightning

انتشار تصاویری از Radeon R9 290X Lightning تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۹/۲۷

در طول سالیان اخیر دو کمپانی  nVIDIA و AMDعملکرد قابل قبولی در عرضه نسخه‌های مرجع کارت‌های گرافیکی جدید خود نداشته‌اند. اخیراً کمپانی AMD کارت گرافیکی بسیار خوش‌قیمت و پرقدرت Radeon R9 290X را عرضه نمود. این کارت گرافیکی با وجود کارایی خیره‌کننده‌ی خود دارای مشکلات شدید حرارتی است که باعث می‌شود دمای نسخه‌ی مرجع آن حتی به 94 درجه سانتیگراد برسد.

همانند سال‌های گذشته کمپانی MSI قصد دارد نسخه‌های غیرمرجعی را معرفی کند که پرچمدار آنها Radeon R9 290X Lightning خواهد بود، کارت گرافیکی که تنها پسوند  Lightning در انتهای نام آن برای متقاعد کردن کاربران کافی خواهد بود.

تصاویر منتشر شده از PCB این کارت گرافیکی قدرتمند نشان می‌دهد که کمپانی MSI مدار تغذیه‌ی قدرتمند 15+2 فازی را جایگزین مدار تغذیه ضعیف کارت گرافیکی مرجع نموده و احتمالاً از خنک‌کننده‌ی قدرتمند Tri Frozr برای رفع مشکل حرارتی این کارت گرافیکی قدرتمند استفاده خواهد نمود. نکته‌ی جالب این است که R9 290X Lightning دارای سه ورودی برق است (دو ورودی 8 پین و یک 6 پین) که نشاندهنده‌‍  عزم کمپانی MSI برای شکستن رکوردهای جهانی اورکلاک از سوی این محصول است، کاری که محصولات قبلی خانواده‌ی Lightning به خوبی از پس آن برآمدند.

 

پس چنانچه به دنبال خرید کارت گرافیکی قدرتمند Radeon R9 290X هستید دست نگه دارید،  Lightning در راه است...

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389