معرفی مادربوردهای FM2+ کمپانی MSI

معرفی مادربوردهای FM2+ کمپانی MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۰۹/۲۷

کمپانی MSI سری جدید مادربوردهای خود با سوکت جدید FM2+ و استاندارد Military Class IV را معرفی کرد. این مادربوردها بر پایه چیپست‌های A88X، A75 و A55 بوده،  همگی دارای سوکت FM2+ می باشند. این مادربورد ها نه تنها از APUهای فعلی Trinityو Richland پشتیبانی می کنند، بلکه از APUهای نسل چهارم کمپانی AMD موسوم به Kaveri نیز بطور کامل پشتیبانی خواهند نمود.  APUهای جدید دارای معماری جدید پردازنده خواهند بود و گفته می‌شود دارای کارایی بسیار بالایی در گیمینگ و نرم‌افزارهای Multimedia هستند.

از ویژگی‌های بارز این نسل جدید می‌توان به پشتیبانی از خروجی تصویر با کیفیت 4K(وضوح تصویر 3840x2160) اشاره کرد که این امر به واسطه پشتیبانی APUهای Kaveri از این استاندارد و خروجی تصویر HDMI 1.4 مادربوردهای کمپانی MSI محقق شده است.

کمپانی MSI همچون گذشته سعی داشته است تا بالاترین کیفیت ساخت ممکن را به کاربران عرضه کند. به همین دلیل تمامی مادربوردهای سوکت FM2+ کمپانی MSI دارای استاندارد Military Class IV می باشند و قطعات استفاده شده در این مادربورد ها هفت تست سنگین MIL-STD 810G را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند.

همچنین این مادربوردها دارای فناوری OC Genie 4 هستند که کاربران می‌توانند با فشار دادن تنها یک کلید بر روی مادربورد یا فعالسازی آن از طریق بایوس به سادگی پردازنده و تراشه گرافیکی درونی را اورکلاک کرده و از افزایش کارایی واقعی لذت ببرند. بایوس تمامی این مادربوردها نیز از نوع Click Bios بوده که کار کردن در محیط بایوس را برای کاربران بسیار ساده می کند.

در جدول زیر اسامی این مادربوردها را ملاحظه می‌فرمایید :
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389