مادربوردهای جدید سوکت FM2+ کمپانی MSI

مادربوردهای جدید سوکت FM2+ کمپانی MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۲/۱۲/۱۳

کمپانی MSI، پیشرو در تولید مادربوردهای حرفه‌ای جهان، از سه مادربورد جدید خود با سوکت FM2+ کمپانی AMD رونمایی کرد. این سه مادربورد جدید هر سه مبتنی بر چیپست A58 بوده،  A58-G41 PC Mate، A58M-E35  وA58M-E33 نام دارند و از APUهای جدید Kaveri پشتیبانی کنند. مادربوردهای مذکور با APUهای قدیمی‌تر Richland و Trinity نیز سازگاری کامل دارند. این سه مادربورد جدید با وجود قیمت مناسب، کیفیت، کارایی و امکانات قابل قبولی را به کاربران عرضه می‌کنند.

مادربوردهای سوکت FM2+ کمپانی MSI با چیپ‌ست A58 در دو استاندارد سایز ATX و micro ATXعرضه شده و دارای امکانات ارتباطی مناسبی نظیر کنترلگر Dothill Raid، شبکه، PCI Express نسل سوم، پورت های SATA و حداکثر 12 پورت USB2 هستند.

با دارا بودن کارت صدای 8 کاناله  HD و ترکیب آن با تراشه گرافیکی قدرتمند APUهای Kaveri، کاربران می توانند از تماشای فیلم هایی با کیفیت 4K و وضوح تصویر 4096x2160 پیکسل بر روی سه نمایشگر لذت ببرند. تمامی این امکانات با قیمتی بسیار پایینی در دسترس بوده و مادربوردهای A58 کمپانی MSI را در کنار APUهای خوش قیمت کمپانی AMD به گزینه ای بسیار جذاب تبدیل می کنند.

هر سه مادربورد معرفی شده از قطعاتی با استاندارد Military Class 4 در ساختار خود بهره می برند که این قطعات کیفیت و پایداری آنها را در سخت‌ترین شرایط ضمانت می‌کند. فناوری OC Genie 4 تعبیه شده بر روی این محصولات نیز موجب می شود کاربران به سادگی فشردن یک کلید یا فعال کردن یک گزینه از طریق بایوس زیبای Click Bios 4، سیستم خود را اورکلاک کرده و از حداکثر کارایی APUها و حافظه های خود بهره مند شوند. لازم به ذکر است این مادربوردها در حالت اورکلاک می‌توانند از حافظه‌های DDR3 تا فرکانس 2133Mhz پشتیبانی کنند.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389