کامپیوترهای بدون کیس راه‌حلی برای فضای زندگی امروز

کامپیوترهای بدون کیس راه‌حلی برای فضای زندگی امروز تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۳/۰۵/۱۹

در دنیای شلوغ و پرتردد این روزها با توجه به افزایش هزینه‌ها و تغییر شیوه‌های زندگی افراد، محل سکونت از خانه‌های بزرگ ویلایی به آپارتمان‌‌نشینی تغییر شکل یافته است. بدیهی است با تغییر محیط زندگی ابزار و ادوات آن نیز شکل جدیدی به خود گرفته است. این روزها شرکتهای بزرگ تولیدکننده لوازم خانگی در پی تولید محصولاتی هستند که حداقل فضا را اشغال کرده و در کمترین فضا بهترین و کاملترین خدمات را به مصرف‌کنندگان ارائه دهند.
در این میان، با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و آمیختگی آن با زندگی هرروز افراد در هر آپارتمان یا خانه می‌توان چندین ابزار تکنولوژیک نظیر تلفن همراه، تبلت، لپ‌تاپ و کامپیوترها را مشاهده کرد که به تعداد افراد خانواده افزایش یافته و جزء لوازم ضروری زندگی امروز شده اند.  در این فضا، کامپیوترهای خانگی سنتی فضای قابل توجهی را اشغال می‌کنند. برای حل مشکل فضا چند سالی است که نسل جدیدی از کامپیوترها به بازار آمده‌اند که در کشور ما هنوز چندان شناخته شده نیستند. این کامپیوترهای All-in-One  در ایران با نام کامپیوترهای بدون کیس شناخته می‌شوند. در واقع در این نسل جدید از کامپیوترها، تمامی قطعات سخت‌افزاری و لوازم جانبی نظیر اسپیکر، وبکم، میکروفون و…روی قاب نمایشگر تعبیه شده و آنها را به جایگزین مناسبی برای کامپیوترهای سنتی بدل کرده است. این کامپیوترها تنها به اندازه یک نمایشگر فضا اشغال می‌کنند. با استفاده از این محصول دیگر خبری از سیمهای در هم تنیده، کیس و اسپیکر و لوازم جانبی جایگیر در محیط کوچک آپارتما‌ن‌ها نیست. مضاف بر اینها کامپیوترهای بدون کیس با داشتن ظاهری زیبا و شکیل، و موس و کیبرد فاقد سیم به زیبایی محیط خانه می‌افزایند.
هزینه‌های مربوط به مکان زندگی در مورد فضاهای اداری بیش از اینها که گفته شد حائز اهمیت است چراکه در کلان شهر تهران قیمت خرید ملک تجاری یا اداری به 15 تا 20 میلیون تومان می‌رسد، حال اداره یا شرکتی را در نظر بگیرید که 60 سیستم کامپیوتری در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد با توجه به این که هرسه قطعه کیس کامپیوتر به میزان یک متر فضا اشغال می‌کند می‌توان نتیجه گرفت با استفاده از کامپیوترهای بدون کیس، این شرکت به میزان 20متر در فضای خود و در پی آن مبلغ 300 تا400 میلیون تومان در هزینه‌های خود صرفه‌جویی خواهد کرد مضاف بر اینکه به زیبایی فضای کار خود افزوده و دیگر محیط میزها با لوازم جانبی کامپیوترهای قدیمی شکل نامنظم و شلوغ به خود نخواهد گرفت.مدتی است شرکت ماتریس نماینده انحصاری کامپیوترهای بدون کیس msi در ایران با شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سراسر کشور این محصول را با مشخصات سخت‌افزاری متنوع و قیمت مناسب برای کاربران مختلف در بازار ایران ارائه می‌کند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389