کامپیوترهای بدون کیس راهکاری در صرفه‌جویی مصرف برق

کامپیوترهای بدون کیس راهکاری در صرفه‌جویی مصرف برق تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۳/۰۵/۱۹

امروزه با توجه به افزایش هزینه حامل‌های انرژی، کاهش و بهينه‌سازي مصرف انرژي، انتخاب الگوها و اتخاذ روش‌ها و سياست‌هاي درست در این زمینه اهمیت بسیار یافته است. برای مثال تعرفه‌های برق که برای مشترکان به صورت پلکانی محاسبه می‌شود به گونه‌ای تنظیم شده که با افزایش مصرف، بهای برق به صورت تصاعدی افزایش می‌یابد و در صورتی که به میزان 20 درصد در هزینه‌های برق صرفه‌جویی شود، مبلغ قبض برق به میزان 40 درصد کاهش می‌یابد.
کامپیوترهای سنتی یکی از ادوات پرکاربرد در خانه‌ها و ادارات هستند که میزان قابل توجهی از برق مصرفی ادارات، سازمانها و نیز مصارف خانگی را شامل می‌شوند. لذا ساختار و کیفیت کامپیوتر شما می‌تواند تأثیر بسزایی در میزان مصرف برق داشته باشد. به تازگی کامپیوترهای بدون کیس وارد بازار ایران  شده‌اند که علاوه بر مزایای متعدد تا 86 درصد در مصرف برق صرفه‌جویی کرده و کمک شایانی در کاهش هزینه‎ها خواهند داشت.
نسل جدید کامپیوترهای بدون کیس یا All-in-One PC جایگزین کامپیوترهای سنتی شده‌ و به لحاظ مصرف کمتر انرژی بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. در این محصولات، تمامی قطعات سخت‌افزاری و لوازم جانبی نظیر اسپیکر، وبکم، میکروفون و…روی قاب نمایشگر تعبیه شده و آنها را به جایگزین مناسبی برای کامپیوترهای سنتی بدل کرده است. طبق تحقیقات صورت گرفته با استفاده از این سیستم‌ها تا میزان 86 درصد در مصرف برق صرفه‌جویی خواهد شد. پاور کیس یک کامپیوتر سنتی حداقل بین 350 تا 500 وات مصرف برق دارد در حالی که مصرف پاور یک کامپیوتر بدون کیس از 65 وات به بالا است. صرفه‌جویی  86 درصدی در مصرف برق نرخ بسیار قابل ملاحظه‌ای برای شرکتها و سازمانهایی است که اکثر کارکنان آنها کاربران کامپیوتر هستند، به‌گونه‌ای که شرکتهای مذکور می‌توانند هزینه خرید سیستمهای خود را از محل هزینه صرفه‌جویی شده در مصرف برق تأمین نمایند.
شرکت ماتریس نماینده انحصاری کامپیوترهای بدون کیس msi در ایران با شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سراسر کشور این محصول را با مشخصات سخت‌افزاری متنوع و قیمت مناسب برای کاربران مختلف در بازار ایران ارائه می‌کند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389