تکنولوژی Anti-Flicker در کامپیوترهای بدون کیس msi

تکنولوژی Anti-Flicker در کامپیوترهای بدون کیس msi تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۳/۰۵/۱۹

در دنیای امروز همگان با کامپیوتر سرو کار دارند. بیشتر فعالیت‌های روزمره ما با کامپیوتر صورت می‌گیرد و کار با صفحه نمایش کامپیوتر چشم‌ها را دچار خستگی و ناراحتی می‌کند. می‌توان گفت که خستگی چشمی مشکلی فراگیر میان کاربران کامپیوتر است. در مشکلات مربوط به خستگی چشم، قرمز شدن چشم، خارش، حساسیت و دردهای مزمن نظیر سردرد و دردهای مغزی را می‌توان مشاهده کرد. حتی نمایشگرها مشکوک به افزایش خطر آب سیاه هستند که اغلب در ارتباط با افزایش فشار چشم و کاهش میدان دید همراه با از بین رفتن فیبرهای بینایی است.
شرکت msi این مشکل موجود در مانیتور کامپیوترهای سنتی را در کامپیوترهای بدون کیس یا PCAll-in-One خود حل کرده است. در این نسل جدید از کامپیوترها، تمامی قطعات سخت‌افزاری و لوازم جانبی نظیر اسپیکر، وبکم، میکروفون و…روی قاب نمایشگر تعبیه شده و آنها را به جایگزین مناسبی برای کامپیوترهای سنتی بدل کرده است.برای حل این مشکل شرکت msi فناوری جدیدی را به صفحه نمایش‌کامپیوترهای بدون کیس خود افزوده که میزان پرش‌های تصویری را به حد قابل توجهی کاهش داده است. در تکنولوژی انحصاری msi که Anti-Flicker نام دارد با تثبیت جریان برق هدایت شده به صفحه نمایشگر پرش تصویر از میان برداشته شده است. با این فناوری گام بزرگی در کمک به حفظ سلامتی چشم کاربر برداشته شده است.
همانگونه که می‌دانید تمامی تصاویر رایانه و نمایشگر دارای پرشی هستند که برای چشم غیر مسلح تشخیص‌ناپذیر است. با این حال این نوسانات و پرش‌ها روزانه دهها هزار بار توسط اعصاب چشم و مغز انسان دریافت و پردازش می گردند و از این‌رو از دلایل اصلی خستگی چشم و سردرد پس از کار طولانی با رایانه هستند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389