کامپیوترهای بدون کیس کم‌جا و کم مصرف

کامپیوترهای بدون کیس کم‌جا و کم مصرف تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۳/۰۵/۱۹

امروزه با توجه به افزایش هزینه‌های زندگی، افراد در پی راهکارهایی جهت کاهش آن هستند. در میان هزینه‌های روزمره زندگی، مصرف انرژی در لوازم پرکاربرد الکتریکی مانند کامپیوترها بسیار چشمگیر است. اینجا قصد داریم به این موضوع بپردازیم که هنگام خرید و استفاده از کامپیوترها می‌توان به میزان قابل توجهی در فضا و  هزینه‌های مربوط به انرژی صرفه‌جویی کرد.
با توجه به فضای زیادی که کامپیوترهای سنتی اشغال می‏کنند، شرکت‌های مختلف درصدد برآمدند تا دستگاهی به بازار ارائه دهند که علاوه بر نداشتن کیس و لوازم جانبی مجزا و سیم‌های آزاردهنده ارتباطی نیز در آن حذف شده باشد، فضای کمتری اشغال کند و علاوه بر مزیت‌های ذکر شده تمامی امکانات یک کامپیوتر رومیزی را دارا باشد. در حال حاضر دستگاه‌هایی که در بازار به نام Pc All In One یا کامپیوتر بدون کیس تولید و ارائه شده‏ اند، مضاف بر موارد یاد شده، برتری‌های بسیار دیگری نیز نسبت به کامپیوترهای سنتی دارند. در این سیستم‌ها به دلیل اینکه تمامی قطعات کیس پشت مانیتور در قطر 3 سانتیمتر تعبیه شده است فضای مورد نیاز کاربر تنها به اندازه یک مانیتور و موس و کیبرد بی‌سیم خواهد بود.
همچنین Pc All In One یا کامپیوترهای بدون کیس درصد قابل توجهی در مصرف برق صرفه‌جویی می‏کنند و مصرف برق این‌گونه کامپیوترها به مراتب کمتر از کامپیوترهای سنتی است. برای مثال، در اکثر مدل‌های کامپیوتر بدون کیس شرکت msi توان برق مصرفی 65 وات است و در مقایسه با ضعیف‌ترین منبع تغذیه کامپیوترهای سنتی که حداقل 300 وات است، ⅕ برق کمتری مصرف می‌نماید. با توجه به تعرفه‌های مصرف برق که به صورت پلکانی محاسبه می‌شود و با افزایش مصرف برق، بهای برق نیز تصاعدی افزایش می‌یابد و در نتیجه، باعث چندین برابر شدن هزینه‌ها می‌گردد. لذا با توجه به اینکه کامپیوترهای All In One msi یا کامپیوتر بدون کیس تا 86% در مصرف برق صرفه‌جویی می‌کنند کمک قابل توجهی به کاهش هزینه‌ها خواهند کرد.
شرکت ماتریس نماینده انحصاری شرکتmsi  در حال حاضر با شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سراسر کشور این محصول را با مشخصات سخت‌افزاری و قیمت‌های متنوع برای کاربران مختلف در بازار ایران ارائه می‌کند.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389