استاندارد MILITARY CLASS III در محصولات msi

استاندارد MILITARY CLASS III در محصولات msi تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۳/۰۶/۲۶

استانداردسازی سبب کاهش هزینه‌ها و تسریع در تولید کالا و خدمات و تسهیل در مبادلات بازرگانی و انتقال فناوری می‌شود. کنترل کیفیت کالا و خدمات تولیدی و ارزیابی عملکرد واحد‌ها بر پایه استاندارد انجام می‌گیرد. در این راستا سازمان‌های نظامی به ویژه در زمان جنگ، استاندارد و استاندارد کردن را بیشتر مورد توجه قرار می‌دهند به‌گونه‌ای که در سال‌های پایانی جنگ دوم جهانی، روش‌های استانداردسازی برای کنترل کیفیت اقلام از سوی وزارت دفاع آمریکا ارائه و بهره‌برداری شد. بهره‌برداری از این روشها تاکنون نیز در سطح جهان ادامه دارد و مورد پذیرش سازمان جهانی استاندارد نیز واقع شده است. در عمل، بخش اعظم نیروی سازمان‌های نظامی درگیر مسائل استاندارد و برخوردار از مزایای آن هستند.

قطعات به کار رفته تحت استاندارد نظامی III روی بردهای msi از پایداری و استقامت فوق‌العاده بالایی برخوردار اند و تحت آزمایش‌های بین‌المللی MIL-STD-810G شامل آزمایش لرزش، رطوبت، شوک حرارتی، آزمایش شوک، دمای پایین، حرارت بالا و فشار هوای پایین قرار می‌گیرند. این گواهی نشان‌‌دهنده کیفیت و توان اجرایی بالاتر بردهای دارای این استاندارد است.

استاندارد نظامی III قدم بعدی در قطعات با کیفیت بالای الکترونیکی است. به کارگیری خازن‌های Hi-c و چوک‌های SupeFerrite و خازن‌های جامد سبب افزایش پایداری سیستم، حتی در شرایط سخت و حرارت بالا می‌گردند.

شرکت MSI بردهای Military Class III خود را با امکاناتی چون DrMOS II خازن‌های Hi-c و چوک‌های SupeFerrite و خازن‌های جامد ارائه می کند. این استاندارد در محصولات msi نشان از کیفیت بالای قطعات به کار رفته در این محصولات است.

شرکت msi با بیش از 25 سال حضور خود در عرصه تولید بردهای الکترونیک و رایانه‌ها، امروز با بیش از 20.000 نفر نیروی انسانی یکی از بزرگترین شرکتهای رایانه‌ای جهان است. در بیش از 120 کشور جهان حضور مستقیم دارد و با تکیه بر تیم مهندسی 4000 نفره که فقط در بخش تحقیق و توسعه فعال هستند، محصولات بسیار جدیدی به بازار ارائه کرده است. شرکت ماتریس نماینده انحصاری محصولات msi در ایران با شبکه گسترده خدمات پس از فروش در کشور، محصولاتی نظیر کامپیوترهای بدون کیس، رایانه‌های همراه، تبلت و سایر محصولات سخت‌افزاری در رده‎‌بندی‌ها و کاربری‌های متنوع را به کاربران ارائه می‌دهد.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389