چرا msi؟

چرا msi؟ تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۳/۰۶/۲۶

شرکت msi به عنوان یکی از تولیدکنندگان قطعات الکترونیکی در جهان، با سابقه طولانی در زمینه تأمین کالا برای کمپانی‌های درجه یک جهان نظیر Compaq، Dell، IBM و غیره پیشرو بوده است که به موجب همین امر از برترین تولیدکنندگان مادربرد و کارتهای گرافیک در دنیا شناخته شده است.

این کمپانی از سال 1986 تأسیس شده و در طول 28 سال حضور فعال خود در عرصه تولید بردهای الکترونیک و رایانه امروز با بیش از 26,000  نفر نیروی انسانی یکی از بزرگترین شرکتهای تولیدکننده سخت‌افزار در جهان است.

از ویژگیهای منحصر به فرد این کمپانی داشتن بزرگترین تیم مهندسی تحقیق و توسعه نسبت به سایر رقبا و برندهای مشابه و نیز نوآورترین شرکت در زمینه طراحی و تولید سخت افزار در سالهای اخیر و برنده جایزه تایوان اکسلنس است.

شرکت msi در بیش از 120 کشور جهان حضور مستقیم دارد و تا به امروز بیش از 150 میلیون مادربرد و بیش از 100 میلیون کارت گرافیک در جهان به فروش رسانده است.

نتیجه این تفکر msi و این پشتیبانی از نوآوری صنعت رایانه تولید دهها مدل لپ تاپ در طرحها و رنگهای متنوع و مدرنترین رایانه های به روز دنیا نظیر کامپیوترهای بدون کیس یا AIO بوده است که با توجه به کاهش مصرف برق، کاهش فضای اشغالی، کاهش آلودگی صوتی، عدم نیاز به تثبیت کننده جریان برق، اطمینان از مهندسی اسمبل سیستم و سایر مزایا توجه زیادی را در بین طرفداران کامپیوتر به خود جلب کرده است.

ام اس آی در طراحی و تولید بسیاری از محصولات نوین پیشرو و اولین بوده است: اولین لپ تاپ مجهز به اورکلاکینگ، اولین لپ تاپ مجهز به کریستالهای سواروسکی، اولین لپ‌تاپ چرم‌دوزی شده، اولین آل این وان سه بعدی، اولین PC Projector، اولین سرور اورکلاکینگ و بسیاری دیگر از محصولات نوین در بازار اولین بار توسط ام اس آی طراحی و ارائه شده اند. در حال حاضر، شرکت ماتریس نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محضولات msi را در ایران عهده‌دار است.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389