تازه های نمایشگاه CES2015 لاس و گاس

تازه های نمایشگاه CES2015 لاس و گاس تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۳/۱۰/۲۳

نوت بوک  MSI GT80 Titan به نظر می آید که خواستگاه گیمرهایی که از نوت بوک های گیمینگ متنفر می باشند را تامین می نمایید.

نوت بوک 10) kg  4/5 MSI GT80 Titan  پوندی) با یک صفحه نمایش 18 اینچی 1080p، تمامی تفاوت های بین سیستم های دسک تاپ و لپ تاپ را به چالش کشیده است و تمامی نیازهای گیمرها را نیز بر آورده می سازد.

آیا از کیبورد های   chiclet  بر روی نوت بوک ها متنفر هستید؟ GT80  اولین نوت بوک گیمینگی می باشد که از کیبورد های تماماً مکانیکی  (کمپانی معروف و صاحب نام   cherry) استفاده کرده است

آیا دوست دارید که قطعات مورد استفاده خود را ارتقاء بخشید؟

صفحه ای که بالای کیبورد نوت بوک GT80 قرار گرفته است  به شما اجازه دسترسی آسان به قطعات مورد نیاز مانند  SSD، Ram،هارد دیسک 2/5 اینچی را می دهد و حتماً کارت گرافیک  980 M کمپانیNVIDIA   نیز قابل تعویض با کارت جدیدتر MXM کمپانی  NVIDIA  می باشد.

آیا فکر می کنید که سرعت لپ تاپ برای گیم به اندازه کافی نمی باشد؟ می توان گفت که 2 عدد کارت گرافیک 980M و هشت گیگا بایتی که به  صورت SLI  با هم ترکیب شده اند و همچنین پردازنده فوق العاده قوی کمپانی intel(i7-4980 HQ) و 4 عدد حافظه SSD سوپر Raid  تمامی خواستگاه  و نیاز شما را در رابطه با سخت افزار فوقع العاده قوی برآورده می سازد.

در واقع می توان گفت که کلمهLapTop  برای این نوت بوک بسیار قوی، کافی نمی باشد MSI با تولید و طراحی این نوت بوک خارق العاده خواسته است که تمامی نکات منفی گیمرها را از نوت بوک های  Gaming پاک کرده و تجربه جدیدی به گیمرها در هنگام بازی عرضه نماید.

.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389