اخبار MSI در نمايشگاه كامپيوتكس 2015

اخبار MSI در نمايشگاه كامپيوتكس 2015 تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۴/۰۳/۳۱

نمايشگاه كامپيوتكس بزرگترين رويداد حوزه فناوري اطلاعات در منطقه آسيا مي‌باشد كه هر ساله در شهر تايپه كشور تايوان برگزار مي‌شود و شركت‌هاي فعال در اين حوزه به معرفي محصولات جديد خود مي‌پردازند كه شركت MSI از اين قاعده مستثني نبوده و در اين نمايشگاه كه در تاريخ 2 ژوئن تا 6 ژوئن برگزار گرديد، حضور بعمل آورد.

اين نمايشگاه سي و پنجمين دوره برگزاري خود را با بيش از 1700 شركت‌كننده و 5000 غرفه در خصوص جديدترين و پيشرفته‌ترين تجهيزات و امكانات تكنولوژي به نمايش گذاشت كه شركت جهانی و پيشرو MSI، بسياري از محصولات خود اعم از لپ‌تاپ‌هاي MSI، كامپيوترهاي شخصي AIO(بدون كيس)، مادربوردها، كارت‌هاي گرافيك، سرورها و... را در معرض نمايش و توجه بازديدكنندگان قرار داد.

به گفته اريك كو (معاون رياست فروش و بازاريابي جهاني MSI، (MSIهمواره در جهت نوآوري و طراحي و بهره وري هرچه بيشتر در تلاش است. وی افزود: امسال نيز در اين نمايشگاه، ما آخرين و جديدترين محصولات خود را در زمينه‌هاي مختلف ديجيتالي و گيمينگ براي بازدیدكنندگان به نمايش گذاشتيم.

نمايش محصولات اوليه و تكنولوژي پیشرفته:

 MSIدر جهت فروش جهاني در زمينه سخت‌افزاري Gaming، خود را در بالاترين سطح نشان داده است كه اين لپ‌تاپ‌هاي سري Gaming با پردازشگر Intel Core i7، تكنولوژي Eye – Tracking(ردیابی چشم)، Killer wireless-AC 1535 بوسيله تكنولوژي‌هاي جديد ExtremRange، Nahimic Sound، NVIDIA G-SYNC، کارت‌های گرافيكي SLI extreme، براي پنج نسل آينده هم طراحي شده است. همچنين برخي از كارابزارهايي با گرافيك‌هاي K5100M‌/‌4100M Extreme Quadro، و آخرين سري‌هاي لپ‌تاپ P با ويژگي تكنولوژي True Colorنيز در اين نمايشگاه مورد بازديد قرار گرفتند.

در ليست نمايش، محصولات دیگری نیز وجود داشتند كه بدين شرح ميباشد: نوت بوک های AG270 3K, Gaming 24GE، و سري گيمينگ‌هاي 24GE 4K AIO، PRO 24 2Mاز آخرين  سري Pro AIO، همراه با انرژي كارآمد Cubi و ميني‌كامپيوترها.

Nightblade MI كه شامل پردازشگر Intel Core i7 و كارت‌هاي گرافيك سري  NVIDIA GeForce-900 می باشد، به‌عنوان قطعات قدرتمند در يك طرح فشرده و یکپارچه قرار گرفته اند.

AIOهای سری گیمینگ با ارائه غني از ويژگي‌هاي بازي بارگذاري مي‌شوند كه به طور خاص در جهت ارائه بهترين تجربه در بازي توسعه يافته است. از ويژگي‌هاي  Pro 24 2M، داشتن پردازشگر چهار هسته‌اي Intel Core i5، يك multi touchنوري و يك قاب زاويه ديد وسيع براي بهترين نمايش از هر جهت مي‌باشد.

از لحاظ مادربورد، MSI معرفي‌كننده تنوعي از Intel X99‌/‌Z97 GAMING، مادربوردهاي كلاسيك و اوركلاكينگ براي گيمرها، اوركلاكرها و علاقمندان به كامپيوترهاي شخصي و حرفه‌اي‌ها و در سطح بعدي، گرفتن سفارشات قابل ساخت در مادربورد مي‌باشد. انتخاب مادربوردهای  X99A GAMING 9 ACK و X99A XPOWER AC، به‌عنوان برنده جايزه طلايي كامپيوتكس 2015، خود نشان‌دهنده برتری ویژه در خانواده مادربوردها به انتخاب )Pavilinدر سالن نمایشگاه نانگانگ) می باشد.

نمايشگاه آنلاين با طرح فوق العاده شبکه پاسخگو (Responsive Web)

در كنار غرفه‌هاي فيزيكي و واقعي برپا شده در نمايشگاه كامپيوتكس 2015، MSI يك نمايشگاه آنلاين را نيز در اختيار بازديدكنندگان قرار داد تا در هر زمان و هر مكاني از انواع محصولات بازديد نمايند. اين طرح جديد كمك شاياني در خلق وب‌سايت‌هايي كه باعث ديد وسيع براي تمامي محصولات و دستگاه‌ها مي‌باشد، كرده است و بازديدكنندگان توانستند بر تمامي محصولات اشراف داشته باشند و اين در حالي است كه مي‌توانند از اين نوع بازديد كارآمد و جذاب نيز لذت ببرند. (تنها با يك كليك مي‌توان از نمايشگاه آنلاين كامپيوتكس 2015 ديدن كرد!)

نگاهي اجمالي به محصولات برجسته در نمايشگاه كامپيوتكس 2015

* نوت‌بوك ها

نوت‌بوك سري GT72، دستگاه قدرتمند و دارنده اولین تكنولوژي EYE-TRACKING در جهان با VGA NVIDIA G-SYNC

يكي از تكنولوژي‌هاي تركيبي MSI، ادغام تكنولوژي TOBIIبا تكنولوژي جهاني EYE-TRACKINGمي‌باشد كه به لپ‌تاپ گيمينگ GT72تبديل شده است.به واسطه چنین تكنولوژي، اين نوت بوک گيمينگ قابليت‌هاي زيادي را براي گيمرها در دسترس ميگذارد. MSI نمونه‌هاي اوليه اين نوت‌بوك را در كامپيوتكس 2015 براي كسب تجربه های جدید در اختيار بازديدكنندگان قرار داده است.

همچنین نوت بوک MSI GT72 شامل گرافیک های GTX 980M 8GB GDDR5  با شاخص G-SYNC نیز می باشد .

کارایی انقلابی این ویژگی به واسطه ایجاد هماهنگی بین بازسازی صفحه از طریق GPUموجود در سیستم های G4GTXمی باشد، که این خود باعث محدود کردن نمایش همزمان 2 فریم (Frame) و کاهش پرش تصویر و تاخیر حاصل از ورود اطلاعات به صفحه نمایش شود كه نتيجه آن، داشتن نماي بسيار شفاف و سرعت در بازي است. نوت بوک GT72با بهره مندی از تکنولوژی قدرتمند NVIDIA G-SYMCبه گیمرها یک تجربه تجسمی شگرف و اشتیاق به برتری در بازی ها میدهد.

 

 

GT80، هیولای بازی، اولین لپ تاپ جهان با دو ویژگی خاص گرافیک SLIو کارت شبکه wireless-AC 1535killer

از ويژگي‌هاي MSI GT80 Titan، دارا بودن جديدترين پردازشگر Intel Core i7، گرافيك‌هاي NVIDIA GEFORCE GTX 980Mو اولين لپ‌تاپ گيمينگ جهاني است كه با كيبورد مكانيكي ادغام گرديده است. مهندسي مشترك و توسعه نرم‌افزار بین MSIو SteelSeries(كيبوردهاي مكانيكي) با گارانتي طولاني‌مدت Cherry، اين اطمينان را مي‌دهند كه براي بازي‌هاي طولاني، راحتی و آسودگی را به همراه آورند.

با دامنه وسيعي از تكنولوژي جديد كه بر روي Wireless-AC 1535تكيه دارد، اين امكان را براي كاربران GT80فراهم آورده است كه از داشتن اينترنت رايگان با بالاترين سرعت در مسافت‌هاي زياد نيز بهره ببرند. اين نوت‌بوك همچنين بهترين پلتفرم SLIرا دارا ميباشد كه مي‌تواند به راحتي نماي فراگیری را با بالاترين رزولوشن (5760×1080) در اختيار كاربران قرار دهد.

 

 

 

 

براي اولين بار در جهان: راه‌اندازي جهاني «Final FANTASY TYPE-0»

بازي با سری REDنوت‌بوك GS60

كمپاني گيمينگ مشهور ژاپني Square Enixبعنوان شريك بزرگ MSI، تصميم گرفتند در غرفه MSIدر نمايشگاه كامپيوتكس در خصوص جديدترين بازي FINAL FANTSAY TYPE-0همكاري كنند.

اين بازي با نوت‌بوك سری قرمز GS60و GS70(سری نقره‌اي آن) به نمايش و اجرا گذاشته شد. هر دو لپ‌تاپ‌ها از نوع سبك وزن (Light Weight) با طرح رنگ جذاب (fancy) و قدرت بازي باورنكردني مي‌باشند.

 

 

بازي Final Fantasy Type-0به واسطه طرح‌هاي جديد و شخصيت‌هاي به‌يادماندني و همينطور كيفيت بالاي آن، مشهور گردیده است. شروع اين بازي که در واقع جدال آن به‌عنوان كلاس Zeroشناخته مي شودكه در آن گروهي از نخبگان ارتش يك دانشگاه كه به كشور آنها توسط امپراطوري همسايه حمله گرديده است، تصميم به جنگ مي‌گيرند.در اين جنگ وحشيانه و دلخراش مسلما به امكانات و سيستمهاي پيشرفته نياز است كه با اين نوت‌بوك به راحتي مي‌توان به آن پرداخت.

  

 

 

با نوت‌بوك GE72صدایی فراتر از محدوده شنيداري را بواسطه تكنولوژي صداي Nahmicتجربه كنيد

MSIاز تكنولوژي صداي Nahmicبرروي نوت‌بوك‌هاي جديد خود GS60‌/‌70و سري نوت‌بوك‌هاي GE62‌/‌72استفاده كرده است. Nohmicیک تكنولوژي توسعه يافته جهت صداي قدرتمند مي‌باشد، كه در صنعت‌هاي مختلف از جمله نظامي و هوايي استفاده ميگردد كه در آنجا وضوح كيفيت صدا بسيار ضروري و حياتي مي‌باشد، و اين خود نشان‌دهنده ميزان كيفيت اين تكنولوژي مي باشد.

تكنولوژي مذكور با افزايش دقت و كيفيت به ارائه صداي مجازي همه جانبه مي‌پردازد كه اجرای زنده و واقعي اين صدا به واسطه گوشی های گيمينگ steel seriesدر نمايشگاه كامپيوتكس 2015 انجام گرديد.

 

 

 

 

 

ماهيت هوشمند با تكنولوژي رنگ واقعي در آخرين و جديدترين سري‌هاي  P

سری های پرستیژ MSI با الهام از مدل های بوتیکیو ابزار دقیق ،در عین حال که ساده به نظر می رسند با طرح بیرونی نقره ای متالیک و ابریشمی و همین طورطرح داخلی کیبورد سبک آن ، پیچیدگی خاص خود را نیز دارند .

نوت بوک های سری پرستیژ با بهره گیری ازآخرین نسل چهارم پردازشگر های Intel Quad Core و NVIDIA Geforce GTX 950M/960M GPU ، و تکنولوژی رنگ واقعی به ارائه کیفیت عالیتصویری و نزدیک به تصویر100% sRGB می پردازد .با ترکیب تکنولوژی صفحه نمایش و تکنولوژی صدای Nahmic نوت بوک های سری پرستیژ MSI برای استفاده های کاری و همین طور سرگرمی ، انتخاب مناسبی می باشد .

 

 

كارآيي برجسته با پنجمين نسل از پردازشگرهاي Mobile  Intel Core i7 quad Core

MSIاعلام ميدارد كه تمامي نوت‌بوك‌هاي سري گيمينگ با آخرين نسل پنجم پردازشگرهاي Intel Core i7تهيه ميگردد و اين پردازشگر بين 7 تا 10% کارایی بالاتري را نسبت به مدلهاي قبلي ارائه ميدهد و همينطور با آخرين تكنولوژي جريان 14 نانو ميليمتر، CPUرا كوچكتر و در عین حال با كارايي قوي‌تري مي‌سازد.

به مدد توسعه تكنولوژي جديد بر روي وايرلس‌ها (Killer Wireless-AC 1535)، گيمرها و كاربران مي‌توانند به راحتي از اينترنت پر سرعت و ثابت در هر بعدی از مسافت لذت ببرند.

* سيستم ها

گرافيك‌هاي فوق العاده و صداي عالي درتمامي سري‌هاي گيمينگ AIO

MSI بطور موفقیت آمیزی تمامی اجزای مرتبط با گیمینگ را با یکدیگر ادغام کرده است که با این روش کامپیوتر های بدون کیس AIO را برای علاقه مندان به گیمینگ تولید کرده است .

این AIO های گیمینگ با جدیدترین و بهترین پردازش گر ها که شامل  Intel Core i7 و i5  و گرافیک های NVIDIA Gforce GTX  970M  می باشد ، طارحی گردیده است . MSI با ترکیب تقویت صدای Nahmic در جدیدتریت سری AG270 3k و مدل های گیمینگ 24GE آن ،نه تنها از صدای محیط مجازی بهره می برد  بلکه باعث تقویت فرکانسو صدای باس ( Bass) و کاهش پارازیت ( Noise) در زمان بکارگیری هدفون در حین بازی می شود.

مدل گيمينگ 24Gبا GTX 960M GPUبا تكنولوژي زاويه ديد وسيعي كه دارد (صفحه 3840×2160P) گزینه ای مناسب را در اختیار قرار ميدهد، چراكه نماي بسيار شفاف با كيفيت زنده را بصورت full HD LCDبه نمايش ميگذارد. مدل AG270با يك سي‌پي‌يو مدل Intel Core i7، يك كارت گرافيك GTX 970Mو بلندگوهاي پيشرفته Yamahaوارد بازار گرديده است.

 

Nightblade MI، كارايي قوي در طرحي فشرده

كامپيوترهاي رومیزی (desktop) گيمينگ MSIبا ابزارهاي كارآمد و قدرتمند مجهز گرديده است.سري‌هاي Nightblade  آن، هرچه را كه يك بازيكن براي پيروزي مشتاق آن است در بر دارد. برند جديد MSI Nightblade MI در طرحي فشرده دارای جديدترين پردازشگر Intel Core i7وكارت گرافيك سري NVIDIA GeForce GTX900 می باشد.علاوه بر راهكار كاهش دماي داخلي كارآمد و تكنولوژي صداي Nahimic، اين مدل آمادگي بكار بردن هرنوع بازي كامپيوتري در سطوح و تنظيمات بالا را نيز دارد.

 

 

Pro 24 2M، ايده‌آل براي تجارت و استفاده شخصي

سري‌هاي Proكامپيوترهاي All in oneبراي حرفه‌اي‌ها و فعالیت های بازرگاني مناسب ميباشد. اين مدل نيز همانند مدل‌هاي ديگر از پردازشگر چهار هسته ای Intel Core i5 ، مالتی تاچ نوري و زاويه ديد گسترده تشكيل شده كه بهترين نما را از هر زاويه در اختيار كاربر قرار مي‌دهد.

همچنين مدل Pro 24 2Mبا خاصيت صرفه‌جويي كه در انرژي دارد، مي‌تواند گزينه خوبي هم براي شركت‌ها و كارهاي تجاري و هم استفاده شخصي براي افراد باشد.

 

 

 

Cubi، كوچك اما هوشمند

 

يك طرح ظريف با عملكرد سازگار. MSI Cubiيكي از جديدترين و كوچكترين ميني دسك تاپ‌هايي ميباشد كه براي استفاده در منازل به‌عنوان HTPC، كامپيوترهاي رسانه‌اي در شركت‌ها و يا پروژه‌هاي تجاري و بازرگاني، تولید و ارائه گردیده است.

 

 

* كارت‌هاي گرافيك

كارت‌هاي گرافيك گيمينگ MSI:  كاهش‌دهنده دما و سرعت بیشتر بازی

تبلور سری گیمینگ کارت های گرافیک MSIدر جایی مشهود می گردد که GTX 980گیمینگ 4Gآن برنده بیست و سومین جایزه برتر تایوان و فینالیست جایزه بهترین انتخاب در نمایشگاه کامپیوتکس تایوان 2015 میباشد.

GTX980گیمینگ 4Gمجهز به خنک کننده Frozer Vمعروف میباشد که سبب به نمایش گذاشتن لامپ LEDمیشود که امکان کنترل جدید را به واسطه نرم افزارهای جدید گیمینگ میدهد. اين اپليكيشن از 5 انيميشن موثر و منحصربه‌فرد با تكنولوژي Scenamaxبراي كاهش فشار بر روي چشم كاربران، فراهم گرديده است. با اين ويژگي‌هاي چشمگير و كارايي غير قابل قياس، آخرين مدل از اين كارت گرافيك‌ها مي‌تواند دريچه‌اي جديد را براي كسب تجربيات تازه تر به كاربران ارائه دهد.

 

 

 

سري آرمور 2X، عملكرد استوار در طرحي نو

 

معمولا كاربران، به دنبال كارايي مستحكم همراه با سيستم‌هاي خنك‌كننده پيشرفته و قطعات با كيفيت مي‌باشند كه همه اين موارد را مي‌توان در كارت‌هاي گرافيك سري Armor 2Xيافت. اين مدل از كارت گرافيك با قطعاتي كه ويژگي Military Class4را دارند، كارايي واقعي را نشان مي‌دهند، طرح کاهش حراراتي اين مدل نيز در افزايش سيستم خنك سازي آن بسيار موثر واقع گرديده است. همينطور با طرح بسيار چشمگير و برجسته سياه و سفيدي كه دارد، بسيار دسترسي به آن را آسان نموده و از هر طرح ديگري آن را متمايز ساخته است.

 

 

* مادربوردها

گيمينگ X99 9 ACK، طراحي شده براي بازی های با نیاز به کارایی بالا

 

اين مدل از مادربوردها با طرح خاص و چشمگيري كه دارد براي متخصصان فني كاملا شناخته شده مي‌باشد، MSIافتخار اين را داشته است كه مادربورد MSI X99A GAMING 9 ACKآن در كامپيوتكس 2015 جايزه طلايي بهترين انتخاب را از آن خود كند و با تجهيزات كاملي از جمله بهترين سيستم صوتي Boost 2، شبکه Killerاز طریق  lanو wifi، پشتیبانی توربوی M.2 32 Gb/s، 3.1USBو قطعات اکسپرسSATA ، اين مادربورد را بسيار عالي ساخته است.

 

 

 

X99A XPOWER AC، قهرمان اوركلاكينگ

به عنوان بهترین انتخاب نمایشگاه کامپیوتکس 2015، مادربورد X99 XPOWER AC، محصول قابل ارائه برای مصرف کنندگان قدرتی و اورکلاکرهای حرفه ای می باشد که دارای پردازشگر Intel Core  i7، توربوی M.2 32 Gb/S، USB 3.1، قطعات اکسپرس SATA، استاندارد نظامی کلاس 4 جهت کامپوننت ها، طرح کاهش حرارتی و ویژگی های مختلف اورکلاکینگ، میباشد.

اولين برند مادربورد جهاني با Windows 10 WHQL Support

MSIاولين توليد‌كننده مادربورد در دنيا مي‌باشد كه گواهينامه رسمي از مايكروسافت با ويندوز 10 WHQLرا دريافت كرده است. با توجه به اينكه مادربورد گيمينگ 6 Z97Aگواهينامه رسمي ويندوز مايكروسافت را گذرانده است مي‌توان اين اطمينان را داد كه بدون هيچ گونه نگراني ميشود به ويندوز 10 باMSIبه روز رسانی كرد.

مادربورد سری Z97A SLI Kraitو کاربرد سری Z97AمخصوصPCبا قابلیتی توسعه یافته جهت پورت USB 3.1

MSIبا طرح شگفت آور سری سياه و سفيد، مادربورد Z97A SLI Kraitو مادربوردهاي PC Mate Z97Aرا وارد بازار كرد، اين دو مدل جديد با USB 3.1ارائه گردیده است.

*  SOMETHING MSIچیست

PANOCAM، دوربين IPپيشرفته با زاويه ديد 360˚

پانوکم يك دوربين IPپيشرفته، با زاويه ديد 360˚و رزولوشن 1600×1600، عملكرد ضبط زماني و مكاني و همينطور با سيستم ضبط صداي با كيفيت مي‌باشد. اين دوربين با سيستم عامل‌هاي ANDROIDو IOSپشتيباني ميگردد، همچنين اين دوربين به شما نماي نامحدود را در هر مكاني ارائه مي‌دهد.

PANACOMA Pro، دوربين IPبا زاويه ديد 360˚پيشرفته و خاصيت دید در شب

دوربين پانوکم پرو، سری پيشرفته پانوکم با قابليت دید در شب ميباشد. اين دوربين با صفحه LEDهوشمند مادون قرمز در سر تا سر آن براي وضوح در نماي شب طراحي گرديده است.

CUBECAM، دوربين Cube IPبا خاصیت دید در شب

CUBECAMيك دوربين IPبا زاويه ديد 120˚و رزولوشن 1280×720، ویژگی دید در شب و عملكرد ضبط زماني و مكاني، مي‌باشد. اين دوربين با پوشش پلاستيكي عايق هوا ABSو در 5 رنگ قابل دسترس مي‌باشد.

SERVER

MSIتنوع زيادي از سرورها، محصولات ايمني و ذخيره سازي را فراهم نموده است كه با شعار LoTبه SoTنياز دارد، خود را معرفي كرده است.

طبق خواسته‌هاي متفاوت مشتريان خود، MSIپلت فرم‌هاي سطح پائين (ENTRY LEVEL Greenlow) و سطح بالا (HIGH- END Grantley) را به‌عنوان راه حل ذخيره سازي سرور، راه‌اندازي كرده است. همچنين MSIسبدكاملي از محصولات امنیتی را نيز دارد.

بواسطه چنين تكنولوژي پيشرفته‌اي و راه حل‌هاي كاملي که ارائه داده شده است، MSIمي‌تواند به‌عنوان بهترين تامين‌كننده درخواست‌هاي شما باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389