ارائه کارت های گرافیکی جدید سری MSI AMD 300

ارائه کارت های گرافیکی جدید سری MSI AMD 300 تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۴/۰۴/۰۴

معرفی 9 مدل از این سری

 

بعنوان یک برند پیشرو جهانی در زمینه کارت های گرافیکی، MSIمفتخر است که برند جدیدی از کارت های گرافیک گیمینگ که توسط جی پی یو های سری AMD R9 و سری R7 300 ساپورت شده است را، معرفی نماید. با برخورداری از کسب جایزه خنک کننده   Twin Frozer V، این نسل جدید از کارت های گرافیک MSI AMD، اطمینان یک بازی سریع بدون اینکه دمای داخلی دستگاه افزایش یابد را، می دهد. این کارت های گرافیک سرعتشان از 4 مدل دیگر گیمینگ ( که بر پایه AMD R9 390X، R9 390و R9 380می باشند) کمتر نیست.

 

 

هر دو کارت های R9 390X گیمینگ  8G و R9 390 گیمینگ 8G به سبب بهره مندی از ظرفیت بالای VRAM ( حافظه مجازی ) به میزان 8G ،این امکان را فراهم می کند که بازی هایی که به قابلیت 4K در کیفیت صفحه نمایش نیاز دارند ، بهبود بخشد . گیمینگ R9 380 هم در سری 2G و هم در سری 4G در دسترس خواهد بود .کاربران نهایی حتما" خوشحال خواهند بود از اینکه بدانند تمامی کارت های گرافیک جدید سری گیمینگ MSI SMD R9 300 ، مجهز به یک صفحه فلزی محکم می باشند .

تکمیل کننده خط تولید سری گیمینگMSI AMD 300 ، دو مدل گیمینگ(R7 370(2Gو(R7 370(4G می باشد که برای برخی از محبوبترین بازی ها ی آنلاین نظیر League of Legend  و Dota2عالیست .

 

 

در کنار دیگر سری های با ارزش گیمینگ ، MSIهمچنین دو مدل از Armor 2Xبا طرح پوشش چشمگیر سیاه وسفید را نیز معرفی می نماید: مدل R9 380 2GD5T OCوR7 370 2GD5T OC  با ویژگی قطعات Military Classs 4برای کارایی واقعی و مدل Armor 2X  با طرح حراراتی جهت افزایش ظرفیت کاهش دمای داخلی. مدل R7 360 2GD5 OCاین مدل ، برای برآوردن تقاضا برای اندازه کوچک تر ازکارت های گرافیکی با عملکردی استوارموجود است.

بیشتر کارت های گرافیک جدید سری MSI AMD 300بطور کامل از آخرین تکنولوژی های AMDمانندFreeSync برای گیمینگ tear-freeوEyefinityبرای کسب تجربه ای شگرف در صفحه نمایشی چند منظوره، پشتیبانی کرده است.

 

برنامه بازی MSI

 

با اضافه شدن کارت های گرافیک گیمینگ سری R9 و R7 300 به نسل بعدی MSI ، این شرکت بار دیگر گامی در بالابردن گیمینگ های PC برداشته است .این برنامه جذاب گیمینگ MSI به گیمرها بسته به نیازشان اجازه تعویض سریع بازی از حالتی به حالتی دیگر از بازی را می دهد . ارائه دسترسی سریع به نماهای رنگی مانیتور برای بازی ، دیدن فیلم و حالت خاص استراحت چشم ( EyeReset) که کاهش دهنده نور آبی برای کمترین تلاش در هنگام بازی های شبانه ،از دیگر امکانات این برنامه می باشد . در حال حاضر این برنامه شامل نوار کنترل LED می باشد که اجازه تغییر 5 حالت نور پردازی خاص را برای تنظیم درست محیط مورد نیاز خود ،در هنگام بازی را، تنها با یک کلیک امکان پذیر کرده است .

 

 

 

 

 

 

 

 

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389