کارت گرافیکی سری AMD Fury X

کارت گرافیکی سری AMD Fury X تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۴/۰۴/۲۲

MSI  کارت گرافیکی سری AMD Fury X را به بازار عرضه کرده است

قدرتی باور نکردنی در پکیجی کوچک

بعنوان یک برند درجه یک در عرصه کارت های گرافیک، MSI مفتخر است که قابلیت استفاده از کارت های گرافیک سری AMD Rodeon R9 Fury Xرا اعلام نماید. با این VGAکه کمپانی MSIبه کارت های گرافیکHigh End  خود به تازگی معرفی کرده ،افزوده است و در حال حاضر رتبه بالایی به کارت  گرافیک AMD R9و R7 300اعطا گردیده است. سری MSI R9 Fury X 4Gمجهز به حافظه 4Gوابسته به پهنای باند بالایی می باشد که مستقیما روی جی پی یو Fiji XTبرای کارایی بی سابقه و بی مانندی طراحی و ساخته شده است. AMD Fury Xبرای گیمینگ های آینده با رزولوشن بالا و واقعی سازی دنیای مجازی که برای کسانی که مشتاق کشف هستند، ساخته شده است.

این کارت در شکل بسیار کوچکتر از کارت های گرافیکی سطح بالایی که ما استفاده میکنیم قرار دارد، که این بدان معنی است که برای هر کیسی مناسب میباشد. این کارت با مایع خنک کننده ای که بصورت زنجیر وار به دور آن پیچیده  شده بصورت یک راه حل در یپکیجی برای کاهش دمای داخلی GPU  که آن را تا 50 درجه سانتیگراد حفظ میکند، باعث ایجاد سهولت در هنگام انجام انواع بازی ها نیز میگردد.  رادیاتور آن را میتوان در داخل کیس جهت پائین آوردن دمای مستقیم خارجی آن نصب کرد، این رادیاتور با درجه فن 120mmکارایی را بالاتر میبرد.

کنترل عملکرد بواسطه (Afterburner)

زمانی که از اورکلاکینگ مفید Afterburnerانحصاری MSIاستفاده میشود، گیمرها می توانند سرعت کارت R9 Fury X 4Gرا برای کارآیی بهتر در جدیدترین بازی ها کنترل نمایند. همچنین کارت Fury Xمجهز به کنترل کننده سرعت فن پیشرفته ای بر پایه حرارات GPUمیباشد، که کارآیی بهینه صوتی را ارئه میدهد.این پس سوزها از پرادتور برنامه فیلمبرداری پشتیبانی میکند و می تواند حتی بر روی اسمارت فون ها جهت کنترل کارت های گرافیک در کامپیوترهای رومیزی استفاده شود. با ویژگی ترکیبی تست برنینگ در Kombustor، افتربرن های MSI، ابزاری واجب برای هرکسی است که در جستجوی به دست آوردن چیزی فراتر از کارت های گرافیک خود میباشد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389