بازدید خبرنگاران حوزه فناوری ازکارخانه ماتریس

بازدید خبرنگاران حوزه فناوری ازکارخانه ماتریس تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۴/۰۵/۱۷

صبح روز دوشنبه 11 خرداد 94 ، جمع کثیری از خبرنگاران حوزه فناوری مهمان شرکت ماتریس ،نماینده انحصاری کمپانیMSI در ایران بودند که ضمن عزیمت به شهرک صنعتی پرند واقع در جاده ساوه استان تهران، از کارخانه تولیدی صنعتی شرکت ماتریس و خط تولید محصولات آن بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ماتریس ،این بازدید و دیدن خلاقیت و توانمندی ایرانیان در ساخت و تولید ملزومات رایانه ای به ویژه لپ تاپ ها ی مدرن و رایانه های بدون کیس All In One ، جالب توجه بود و در حالی انجام شد که همزمان با افتتاح سی و پنجمین نمایشگاه کامپیوتکس تایوان در شهر تایپه ، شرکت MSI حائزدریافت جایزه طلایی بهترین محصول مادربورد گیمینگ سری X99A ، از جدیدترین های خود شد .

در این بازدید خبرنگاران از نزدیک فعالیت مهندسان و متخصصان را در هنگام تولید و تعمیر محصولات در کارخانه ماتریس، مشاهده کرده و سوالات خود را از مسئولان این شرکت پرسیدند.

در ادامه در نشستی خبری ،به ارائه توضیحات تکمیلی پرداخته شد که سرانجام مراسم با پذیرایی ناهار خاتمه یافت.

 وجود این کارخانه عظیم و تولیدات پیشرفته و به روز جهان نشان دهنده توسعه صنعتی و اقتصادی در ایران می باشد و به نظر می آید مسئولان با درک صحیح از چنین فعالیت هایی ،با تشویق و حمایت لازم ،می توانند مسیر توسعه بازار داخلی را با تولیدات داخلی و اشتغال نیروهای متخصص و مهندسان ایرانی به خوبی فراهم کنند.

 

 

                               

  
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389