کمپین آنلاین MSI راه اندازی شد

کمپین آنلاین MSI راه اندازی شد تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۴/۰۵/۲۵

از کاربران مادربورد MSI Z170  دعوت می شود به بررسی محصول بپردازند تا شانس خود را برای دریافت جایزه 5000 دلاری و حتی بالاتر از آن، امتحان کنند.

کمپانی MSI از کمپانی های پیشرو در طراحی های مادر بورد و کارت های گرافیکی در دنیا می باشد ، اعلام نموده است که برای مشتریان وفادار خود که آخرین سری مادر بورد MSI Z170 را خریداری نموده اند ، جوایزی را در نظر گرفته است . تنها چند قدم برای امتحان شانس خود و دریافت جوایز ارزشمند بالای 5000 دلاری را پیشرو دارید  .

برای جزئیات بیشتر میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

http://goo.gl/2e7HV0

هوادار MSI  باشید و برنده Hot Gears  برای بهینه سازی ساختار کامپیوتر خود شوید

از تاریخ 13 آگوست تا 13 سپتامبر 2015، تمامی کاربران مادربورد  MSI Z170 می توانند به کمپین هواداران MSI بپیوندد که در این کمپبن می توانند با ارسال بررسی ( REVIEW) این محصول از دیدگاه خود در سایتهای اجتماعی اعم از فروم، وبلاگ و... وارد این کمپین شوند و از آن بعنوان هواداری از MSI در صفحه وقایع یاد کنند.کسانی که لینک های هواداری خود را تبادل می کنند، شانس برنده شدن جوایزی چون: حافظه SSD سری Intel 750، حافظه G.SKILL DDR4، کیبورد گمینگ SteelSeries APEX و کارت هدیه 20یورویی G2A، را دارند.

بیشترین بازخورد را از مادربورد گیمینگ  MSI Z170 خود را ارائه دهید

به واسطه وجود شرکای تجاری حمایت کننده ای مانند Steel Series ، G.Skill ، Intel و G2A.com ، شرکت  MSI خواهان این است که برای ارائه بیشترین بازخورد از مادر بورد Z170 خودتان ، به شما کمک کند . مادربورد جدید گیمینگ MSI Z170 در 3 سری قابل دسترس می باشند :

Enthusiast GAMING ، Performance GAMING ، Arsenal GAMING

هر کدام از این سری ها با ویژگی هایی از بازی بسته بندی شده اند که باعث بهینه سازی در سرعت ، افکت های صدا و پایداری سیستم در DDR4 BOOST ، AUDIO BOOST ، STEEL Series  هوشمند ، کلید میان بر گیمینگ ، درگاه usb3.1 و همین طور شامل اقلام منحصر به فردی برای گیمر های خاص می باشد .برای هر نوع بازی که می تواند رقابتی یا معمولی باشد ، یک مادربورد مناسب گیمینگ MSI برای برطرف کردن بیشتر نیاز های گیمر ها وجود دارد .

 

 

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389