معرفی کارت گرافیک GTX 950 کمپانی MSI

معرفی کارت گرافیک GTX 950 کمپانی MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۴/۰۶/۰۸

MSI مفتخر است که اعلام نماید آخرین نسل از کارت های گرافیک گیمینگ را به لیست محصولات خود اضافه نموده است. کارت گرافیک جدید MSI GTX 950، به واسطه جدیدترین پردازنده جی پی یوNVIDIA GM206  تقویت شده اند که  از DirectX 12 جدید که با ویندوز 10 بالا می آید پشتیبانی میکند.

این کارت گرافیک با ویژگی منحصر به فرد خنک کننده Twin Frozr Vکه دارد، و همینطور با تکنولژی  Zero Frozr و فن ،Torxتجربه یک بازی آرام به دور از هرگونه صدای اضافی را به گیمرها می دهد.کارت گرافیک مذکور، برای بازی های 1080pو MOBAمثل DOTA2  و لیگ افسانه ها (League of Legends) عالی عمل می کند.

علاوه برسری های گیمینگ مطرح شده، کمپانی msi، مدل های کارخانه ای اورکلاک شده  Armor2Xکه مجهز به سیستم خنک کننده سیاه و سفید می باشد را برای تطبیق دادن با مادربوردهای سری  Kraitاین کمپانی، ارائه داده است.

      

کاهش حرارت با تکنولوژی Twin Frozr V

ام اس آی در این مدل گیمینگ هم از سیستم خنک کننده Twin Frozr V استفاده کرده تا علاوه بر خنک کاری موثر ، نویز کمی ایجاد شود . تکنولوژی Zero Frozr برای متوقف کردن فن در زمانی که دمای هسته بسیار پایین است ، پیاده سازی شده است . ام اس آی از سال 2008 این روش را ابداع و پیاده سازی کرده است و در حال حاضر اغلب کارت گرافیک های رده اول ، زمانی که دما پایین باشد ، گردش فن را متوقف می کنند .

تکنولوژی Twin Frozr Vخنک کننده ای بسیار با کیفیت برای  کارت های گرافیک است. این تکنولوژی بواسطه طراحی که دارد واز دو اسلات کوچکتر است با تفاوتی چشمگیر در حال پیشی گرفتن از نسل های قبلی خود می باشد. تکنولوژی دیگرTorx Fan نام دارد و به طراحی خاص فن‌های ۱۰سانتی‌متری می‌پردازد. ام‌اس‌آی طراحی هیت‌سینک را برای افزایش کارایی لوله‌های حرارتی بهینه کرده و گردش هوابه کمک تکنولوژیAirflow Control  را میتوان تنظیم کرد.SuperSU PIPE تکنولوژی خاصی برای طراحی بهینه‌ی کردن کارایی لوله‌های حرارتی است. ام‌اس آی از لوله‌های حرارتی به قطر ۸میلی‌متر استفاده کرده و مسیر لوله‌های حرارتی را به شکل حروفS وU در نظر گرفته است.

MSI Gaming APP

 

با اضافه شدن گرافیک سری 2GGamingGTX 950به نسل بعدی کارت های گرافیک گیمینگ MSI، این کمپانی در حال رشد سطح  خود در زمینه ارائه تجربه بازی روی  کامپیوترها است. در نرم‌افزارGAMING ام‌اس‌آی می‌توان به تناسب نیاز یکی از سه حالت معمولی یاSilent، متوسط یاGaming وOC را انتخاب کرد.در حالتOC یا اورکلاک شده، سرعت هسته و حافظه حداکثر است و در حالتSilent، سرعت‌ها حداقل و به تناسب آن صدای فن کارت گرافیک کاهش پیدا می‌کند.در تب EyeRest یا استراحت چشم، می‌توان رنگ‌های مانیتور و پروفایل‌های آن را کنترل کرد. با کاهش نور آبی، چشم در ساعات طولانی بازی کمتر خسته می‌شود.

 

 

Name

GTX 950 GAMING 2G

GTX 950 2GD5T OC

GTX 950 2GD5 OC

GPU

GM 206 - 250

Core Clock (Boost/Base) MHz

1317 / 1127

1253 / 1076

1253 / 1076

Memory Speed

6650 MHz

6610 MHz

Memory Size / Type

2048 MB / GDDR5

Cooling

Twin Frozr V

Armor 2X

Armor Fan

Connectivity

DL-DVI-I / HDMI / DisplayPort x3

DL-DVI-D / DL-DVI-I / HDMI / DisplayPort

Dimensions

270x137x37mm

254x116x36mm

170x111x37mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389