انتخاب مدیریت عامل ماتریس بعنوان جوان اول آی تی

انتخاب مدیریت عامل ماتریس بعنوان جوان اول آی تی تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۴/۰۹/۰۸

انتخاب مدیریت عامل ماتریس بعنوان جوان اول آی تی و چهره ماندگار این صنعت از سوی خانه صنعت، معدن و تجارت

نهمین جشنواره سالیانه خانه صنعت، معدن و تجارت جوانان ایران به منظور تقدیر از مدیران، تولیدکنندگان و کارآفرینان کشور، با حضور مقامات دولتی جناب آقایان : هاشمی (استاندار تهران)، شمخانی (دبیر شورای امنیت کشور) ، جمعی از نمایندگان مجلس و سایر مسئولین و مدیران بخش های دولتی و خصوصی، روز دوشنبه 25 آبان ماه سال جاری با حمایت جناب آقای دکتر صدری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید.

در این جشنواره بزرگ از 6 نفر از پیشکسوتان و کارآفرینان برتر برجسته کشور نیز بصورت ویژه تجلیل بعمل آمد که از مدیریت عامل شرکت ماتریس جناب آقای حسن مقدم برای دومین سال متوالی بعنوان مدیر نمونه و جوان اول IT و همین طور چهره ماندگار این صنعت تجلیل و قدردانی گردید.

گفتنی است مجتمع تولیدی ماتریس پس از گذشت 2 سال از زمان تاسیس خط تولید خود توانسته است با تکیه برتوان بالای فنی و مهندسی خود بعنوان مجموعه ای دانش بنیان، تولیدات فاخرانه ای در خور شایستگی های جامعه ایرانی داشته باشد. این مجموعه که هم اکنون در فاز دوم توسعه قرار گرفته است با ورود به حوزه تولید بدنه و قطعات پلاستیکی تجهیزات تولیدی ، گامی موثر در خودکفایی ملی و ثمر بخشیدن به عمق تولید برداشته است.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389