برگزاری سمینار آشنایی با محصولات MSI در استان قم

برگزاری سمینار آشنایی با محصولات MSI در استان قم تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۴/۱۰/۰۵

به منظور معرفی فناوری های جدید و محصولات کمپانی MSI که، با نمایندگی مجتمع تولیدی و صنعتی ماتریس به بازار ایران معرفی شده است، ظهر روز چهارشنبه 1394/10/2 در سالن همایش باشگاه فرهنگیان استان قم سمیناری برگزار گردید.

مدعوین و میهمانان ارجمند این سمینار را مدیران بخش های مختلف واحد آموزشی استان قم، اعم از مدیر کل آموزش و پرورش، رئیس آموزش و پرورش و مدیر کل نوسازی و جمعی از مدیران دیگر تشکیل داده بودند، تا در جهت نوسازی و پیشرفت مدارس و واحدهای آموزشی این استان و در آینده ای نه چندان دور در سراسر کشور عزیزمان، ایران، گامی موثر برداشته شود.

در این سمینار کارشناسان و مدیران مجتمع ماتریس نیز حضور داشتند که در ابتدا آقای یونس ابوالفتح زاده، مدیر فروش این شرکت ضمن خیر مقدم به میهمانان به معرفی شرکت و تاریخچه آن پرداخت. جناب آقای امین ستوده، مدیر فروش بخش کامپیوترهای بدون کیس و لپ تاپ نیز به معرفی محصول پرطرفدار این شرکت، یعنی کامپیوترهای بدون کیس یا همان All In One پرداخت و در نهایت با پاسخگویی به سوالات میهمانان در مورد این محصول سخنرانی خود را به اتمام رساند.

سرکار خانم مهندس فرخی، کارشناس واحد خدمات پس از فروش، در  رابطه با تمامی اطلاعات مربوط به این واحد اعم از معرفی واحد خدمات و گارانتی، معرفی شعبه های مختلف در سراسر کشور، نوع دسترسی آسانتر به این بخش و... مطالبی را ارائه نمود.

در آخر نیز به جهت تجلیل از مدیران عزیز آموزش و پرورش استان قم، با اهدای جوایز قدردانی شد، مراسم قرعه کشی نیز در این سمینار برگزار و به برندگان آن جوایزی اهدا شد.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389