دریافت گواهینامه ملی از سازمان حمایت حقوق مصرف کننده

دریافت گواهینامه ملی از سازمان حمایت حقوق مصرف کننده تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۴/۱۲/۱۰

پانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور مقامات دولتی، نهم اسفند ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید.

در این همایش که مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، مجتبی خسروتاج قائم مقام وزیر، محمد نوابی رئیس حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کننگان و خانم نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد نیز حضور داشتند، از شرکت های برتر کشور در زمینه حمایت از حقوق مصرف کنندگان تجلیل شد.

شرکت ماتریس بار دیگر در زمینه حقوق مصرف کنندگان، برگی  زرین به افتخارات خود افزود و موفق به اخذ گواهینامه ملی از این سازمان گردید.

سید محمد جعفری رئیس انجمن ملی حمایت از مصرف کنندگان اعلام کرد: "ما از تولیدکنندگانی تجلیل می کنیم که در راستای رعایت حقوق مصرف کننده گام برداشتند. این تولیدکنندگان از چهار منظر قیمت، کیفیت، رضایتمندی مشتری و خدمات پس از فروش توسط متخصصین ما در سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده و انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کننده ارزیابی می شوند. در این چهار شاخه اگر امتیاز لازم را کسب کنند، حائز دریافت این گواهینامه ملی می شوند، ارزیابی ها با دقت بالایی انجام شده است و همایش از رتبه بالایی برخوردار است."

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389