جایزه سخت افزار اروپا 2016

جایزه سخت افزار اروپا 2016 تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۵/۰۳/۱۷

 افتخارات فوق العاده ای کسب کردMSI    

لپ تاپ گیمینگ MSI GT80s، دسکتاپ گیمینگ Vortex و کامپیوتر بدون کیس Gaming 27 6QE به عنوان پر فروش ترین های اروپا شناخته شدند.

در مرکز همایش های بین المللی تایپه در تایوان، EHA - انجمن سخت افزار اروپا - که شامل نه وب سایت مستقل خبری و منتقد در حوزه تکنولوژی با بیش از 22 میلیون مخاطب فعال از سراسر اروپاست، برندگان جایزه سخت افزار اروپا در سال 2016 را معرفی کردند. MSI سه جایزه در سه بخش مختلف دریافت نمود. 

 

نوت بوک گیمینگ GT80s به عنوان بهترین نوت بوک گیمینگ

این دستگاه دارای دو کارت گرافیک NVIDIA GTX GeForce 980M با تکنولوژی SLI است و اولین لپ تاپ گیمینگ است که کیبورد مکانیکی آن مجهز به سوئیچ های Cherry MX است.   

                                                                   

دسکتاپ گیمینگ Vortex به عنوان بهترین مینی کامپیوتر گیمینگ

دستگاه Vortex یک دسکتاپ قدرتمند است که برای قرارگیری در هر فضایی طراحی شده است. در عین کوچکی بااستفاده از پردازنده اینتل و دو کارت گرافیک NVIDIA GTX GeForce 980M با تکنولوژی SLI، بسیار قدرتمند است. همچنین از تکنولوژی بی صدای 360 storm cooling بهره می برد تا در سخت ترین شرایط بازی کارایی فوق العاده خود را حفظ کند. با پشتیبانی از چند خروجی 4K به صورت همزمان و ایجاد امکان چند وظیفه ای و طراحی قابل ارتقا برای کاربران حرفه ای Vortex یک انتخاب جدید برای گیمرهاست.

کامپیوتر بدون کیس Gaming 27 6QE به عنوان بهترین کامپیوتر بدون کیس

این دستگاه با صفحه نمایش 27 اینچی و سخت افزارهای فوق العاده برای بازی همه جانبه آماده است. مجهز به گرافیک NVIDIA GTX GeForce 980M، پردازنده نسل ششم اینتل، حافظه M.2 PCI-E SSD، تکنولوژی صدای Nahimic و تکنولوژی های Anti-Glare و Anti-Flicker می باشد. این ایستگاه جنگی کامل منتظر فرمان شماست.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389