رویداد گیمینگ MSI

رویداد گیمینگ MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۵/۰۵/۰۳

MSI اولین رویداد گیمینگ خود را جهت معرفی محصولات و مشخصات فنی خاص آنها به کاربران در تاریخ 31 تیرماه برگزار نمود. در این گردهمایی که با حضور تعداد زیادی از علاقمندان بازی های کامپیوتری برگزار شد، شهریار شاکی از تجربیات خود برای حاضرین سخن گفت.

همچنین شرکت کنندگان با دستگاه های مختلف MSI مانند  GT80، GE62، GS72، PE60، Vortex، GT72s و GS60 دقایقی را کار کردند. همچنین امکان تجربه واقعیت مجازی برای همه میسر شد و کاربران هر کدام دقایقی را به بازی با استفاده از این تکنولوژی جدید پرداختند.

 

 

 

در ایستگاه GT80 شرکت کنندگان با تکنولوژی Matris Display آشنا شدند. در ایستگاه GE62 بازی Street Fighter با بهره گیری از SSE به حاضرین نمایش داده شد. در ایستگاه GS72 تکنولوژی Nahimic و Sound Tracker معرفی شد. در ایستگاه GS60 از SSE برای تغییر رنگ صفحه کیبورد هنگام پخش موزیک استفاه شد. در ایستگاه GT72 نیز تکنولوژی Super Raid 4 به حاضرین معرفی گردید.

اما در جذاب ترین بخش این مراسم، بر روی دستگاه Vortex به عنوان کوچکترین دستگاه قدرتمند دسکتاپ گیمینگ، تکنولوژی HTC VIVE در اختیار کاربران قرار گرفت. با این تکولوژی امکان تجربه واقعیت مجازی برای همه میسر شد و کاربران هر کدام دقایقی را به بازی با استفاده از این تکنولوژی جدید پرداختند.

 

     

بسیاری از شرکت کنندگان با شهریار عکس گرفتند و همچنین با پاسخ به سؤالات مطرح شده از سوی MSI جوایزی دریافت نمودند. همچنین در انتها نیز جوایزی به قید قرعه به شرکت کنندگان  اهدا شد.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389