همه امکانات جدید Nahimic 2 برای نوت بوک های گیمینگ MSI

همه امکانات جدید Nahimic 2 برای نوت بوک های گیمینگ MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۵/۰۵/۱۱

   MSI طبق روال خود به عنوان برترین برند گیمینگ دنیا، همواره جدیدترین امکانات و راهکارهای گیمینگ را به کاربران خود ارائه داده است. اکنون تکنولوژی جدید و سه بعدی صدای Nahimic 2 بر روی نوت بوک های گیمینگ MSI ارائه می شود. این تکنولوژی امکانات نوآورانه زیاد و تنظیمات حرفه ای را شامل می شود. کاربران به کمک آن می توانند به کیفیت بهتری از صدا دست یابند و با یک کلیک ساده مهارت ها و کارایی خود در بازی را افزایش دهند.

   

  به روز رسانی رایگان برای کاربران  Nahimic

ین نرم افزار برای کلیه کاربران Nahimic به صورت رایگان به روز رسانی می شود. کاربران به راحتی می توانند آن را از وب سایت رسمی Nahimic دانلود نموده و ارتقا دهند. Nahimic 2 افکت های بیشتری را برای صدا پشتیبانی می کند که باعث می شود سطح بهتری از صدا در اختیار کاربر قرار بگیرد. علاوه بر آن،در مجموع کارایی های جدیدی به آن اضافه شده است تا نیازهای گیمرها بیشتر پوشش داده شود

Sound Tracker – نقاط هدف را بشنوید

برای گیمرها، به ویژه گیمرهای تازه کار، بازی کردن در محیطهای ناشناخته بسیار مشکل است. با طراحی منحصر به قرد Sound Tracker، با یک رادار جهت منبع صدا و همچنین شدت آن را مشخص می کند. همچنین زمان هایی که صداهای مختلفی وجود دارد، نشانه ها جهت بلندترین صدا را مشخص می کنند و امکان عکس العمل سریع تر را برای کاربر فراهم می نمایند.

Audio Lunchpad -  ویدئوهای خود را شخصی سازی کنید

این ویژگی امکان اضافه کردن صداهای ضبط شده را به صحنه های در حال ضبط بازی برای کاربر فراهم می کند. کسانی که صحنه ها را تماشا می کنند Lunchpad را نمی بینند و فقط صداهای ویژه ای که کاربر هنگام بازی به آنها اضافه کرده است را می شنوند. این ویژگی در مواقعی که گیمر بازی خود را به صورت زنده و آنلاین پخش می نماید با استفاده از کلیدهای میان بر ویژه بسیار مؤثر و کارا است.

تنظیمات حرفه ای – با حالت حرفه ای کنترل همه چیز را به دست بگیرید

پروفایل های پیش فرض متفاوتی وجود دارد که گیمرها می توانند از آنها برای هر موقعیت استفاده کنند. برای مثال برای 4 هدف مختلف، پروفایل های متفاوتی وجود دارد که کاربر با تعیین هدف می تواند از پروفایل صدای مربوطه استفاده کند و نتیجه بهتری از بازی دریافت کند.  

             

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389