تسخیر دنیا نوت بوک های گیمینگ توسط MSI

تسخیر دنیا نوت بوک های گیمینگ توسط MSI تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۵/۰۵/۱۶

بدون شک، MSI دنیای نوت بوک های گیمینگ را تسخیر کرده است و بسیار جلوتر از رقبای خود است

برند برتر در صنعت گیمینگ

MSI با 19% سهم بازار  بزرگترین شرکت جهان در نوت بوک های گیمینگ است. کارشناسان بازار پیش بینی می کنندEPS سهام این شرکت در واکنش به افزایش فروش محصولات گیمینگ پر سود و افزایش تقاضای واقعیت مجازی، در سال 2016 تا 20% افزایش پیدا کند. MSI با بینشی مشتاقانه و مشخص، همه تمرکز خود را بر نوت بوک های گیمینگ سطح بالا طی ده سال گذشته قرار داده است، تا بهترین تجربه گیمینگ را در اختیار کاربران قرار دهد.

MSI اکنون نوآورانه ترین سری نوت بوک های گیمینگ را در اختیار دارد تا به تعهدات خود نسبت به گیمرها جامه عمل بپوشاند و علاوه بر آن تلاش می کند تا صنعت گیمینگ را توسعه دهد و صدها رویداد گیمینگ را در سرتاسر دنیا میزبانی کند تا گیمرها از این طریق با یکدیگر روبرو شده و با یکدیگر تمرین کنند.

MSI سال های زیادی را در صنعت گیمینگ سرمایه گذاری کرده است و رقبای خود را با ارائه محصولان گیمینگ متنوع با ویژگی های منحصر به فرد پشت سر گذاشته است و بهترین تلاش ها را برای به روز نگه داشتن نوت بوک های گیمینگ خود می نماید تا نیازهای گیمرها را برآورده سازد. 2016 سال واقعیت مجازی است وMSI به گفته اریک کو، قائم مقام این شرکت، برای سری هایVR-Ready خود را آماده کرده است.

افتخار اولین بودن در دریافت گواهینامه VR-Ready از طرف HTC Vive و Intel

MSI برای مدت زیادی روند واقعیت مجازی را پیش بینی نموده است و با همکاری نزدیک با HTC ، نوت بوک های VR-Ready این شرکت به عنوان اولین در دنیا توسط HTC Vive به عنوان بهترین ابزار واقعی مجازی تحسین شده است. همچنین با تجهیز به بهترین و جدیدترین پردازنده ها VR-Ready بودن این نوت بوک ها توسط Intel نیز تأیید شده است.

با توجه به ارائه جدیدترین نسل از کارت گرافیک های NVIDIA شرکت MSI با بهره گیری از آنها در نوت بوک های خود سیر خود را درVR-Ready بودن به خوبی ادامه داده است.

شناخته شده به عنوان شماره یک در گیمینگ

MSI همواره خود را وقف کسب رضایت گیمرها کرده و خواهد کرد تا برای آنها تجربیاتی قابل توجه از گیمینگ را به ارمغان آورد. گیمرها در همه دنیا همواره گیمینگ را MSI به خاطر می آورند تا مطمئن شوید MSI در گیمینگ شماره 1 است.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389