کامپیوترهای بدون کیس یا AIO) All In One)

کامپیوترهای بدون کیس یا AIO) All In One) تاریخ انتشار خبر: ۱۳۸۹/۱۲/۱۷

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی در بخش رایانه‏های رومیزی در جهان، کاربران ایرانی نیز سیستم‏های قدیمی خود را با این سری دستگاه‏های جدید که All In Oneنام دارند جایگزین نموده‏اند این جایگزینی جهش قابل توجهی را در بازار ایران ایجاد کرده است. روی آوردن به All In Oneنسبت به سیستم‏های سنتی، روز به روز افزایش یافته است. یکی از شرکت‏های پیشرو در این صنعت شرکت msiاست که توانسته با بکارگیری متخصصان ماهر و با پشتیبانی تیم فنی مجرب، سهم قابل توجهی از بازار جهان و همچنین ایران را از آن خود کند. جایگاه ممتاز این برند در ایران به علت تنوع مدل و قیمت‏ها به نسبت کاربردهای مختلف آن است.

محصول جدید msiکه در سال آینده راهی بازار می‏گردد AP2000نام دارد. ویژگی های فنی آن، برای محیط های اداری مانند: سازمانهای دولتی یا خصوصی، دفاتر کار و.. بسیار مناسب به نظر می‏آید. این دستگاه دارای 2 پورت comکه بوسیله آن می‏توان از تمامی دستگاه‏های اصطلاحاًInteractive مانند: کارت‏خوان‏ها، دستگاه‏های پوز، بارکد خوان، پرینتر، دستگاه‏های صنعتی و غیره استفاده نمود.

این دستگاه در اوج کارایی و بازدهی خود فقط به90w  انرژی برق نیاز دارد و مصرف انرژی آن، نسبت به رایانه‏های سنتی(PC)تا میزان 70% کاهش یافته است.

                   

 

AP2000  مجهز به پردازنده Core i3جدید شرکت اینتل می‏باشد. وجود این پردازنده باعث شده تا دمای بسیار پایین‏تری نسبت به کامپیوترهای قدیمی داشته باشد و دیگر نیازی به فن‏های بزرگ و پرسرو صدا ندارد. بنابراین آلودگی صوتی ایجاد شده کمتر از  32dbاست که این صدا استاندارد محیط کتابخانه‏هاست.

ضمناً دما و مصرف پایین انرژی، با کارایی بالای این دستگاه دست کاربر را برای هر کاری باز می‏گذارد.

از دیگر مشخصات این دستگاه می‏توان به لمسی بودن صفحه نمایشگر (Touch Screen)،قابلیت ارتباط به شبکه از طریق شبکه بی‏سیم(Wifi)، نصب بر روی دیوار (WallMount)و پشتیبانی از پورت‏های: USB  (2.5)  x5 / DVI – out  x 1/ Mic –in  x  1_Earphone out x1 / Com port x2 / Giga LAN x1

6 in 1 card readerاشاره نمود. 

 

شرکت ماتریس نماینده انحصاری محصولات در ایران ، این دستگاه را به مدت 400 روز گارانتی می‏نماید.   

  

 

 

    AP2000 Features   

                                                         

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389