گرند فاینال مسابقات قهرمانی Overwatch MGA 2016

گرند فاینال مسابقات قهرمانی Overwatch MGA 2016 تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۵/۰۹/۱۷

گرند فاینال مسابقات قهرمانی Overwatch MGA 2016 اراِیه شده توسط MSI در تاریخ 17 آذر در شهر لندن برگزار خواهد شد.

بازی های جالبی درمحل برگزاری مسابقات برای هیجان بیشتر شرکت کنندگان در نظر گرفته شده اند

دفتر مرکزی MSI در تایپه- 15 آذر 1395-گرند فاینال مسابقات قهرمانی Overwatch MGA 2016 اراِیه شده توسط MSI در تاریخ 17 آذر در  Gfinity Arena در شهر لندن برگزار خواهد شد. این رویداد درجه یک eSports توسط یک تیم شامل یک مجری مجرب از اروپا، دو مفسرمحبوب و دو گزارشگر نام آشنای گیمینگبرگزار خواهد شد. رویداد های  هیجان انگیزدیگری در محل برگزاری مسابقات برنامه ریزی شده اند، اعم از نمایش جدیدترین لوازم بازی MSI  و جدیدترین مانیتور گیمینگ. بلیط های گرند فینالOverwatch MGA 2016 هم اکنون در Ticket Fairy موجودند  .

مسابقات نهایی در لندن آماده آغاز هستند

بعد از نزدیک به یک ماه رقابت داغ از ابتدای مهرماه از آغاز گزینش آنلاین تا مسابقات نهایی منطقه ای ، سه تیم برتر راه یافته به گرند فاینال تیم های Rise Nation از آمریکا، Ninjas in Pyjamas از اروپا و KongDoo Panthera از آسیا می باشند. همچنین با دعوت MSI تیم  Fnatic برای دریافت عنوان و مدال قهرمانی به این تیم ها خواهد پیوست

گرند فاینال از مود رقابتی  استفاده خواهد کرد و در سری  best of five (BO5) double  eliminationاجرا خواهد کرد. و اما گرند فاینال شامل best of seven (BO7)خواهد بود.

بلیط های گرند فاینال آماده فروش ، همراه با بازی هایی در محل برگزاری فاینال ونمایش جدیدترین گجت های بازی گرند فاینال  نه تنها بازیهای درجه یکی را برای شما به ارمغان می آورد، بلکه  با نمایش جدیدترین و جذاب ترین گجت های بازی تولید شده توسط MSI بهترین تجربه بازی را برای علاقمندان  eSports ایجاد می کند.  تمام چهار تیم از لپ تاپ های new-generation 17.3-inch GT73VR 6RE TITAN SLI که شامل dual NVIDIA GeForce GTX 1070 می باشند که عملکردی بالاتر و بهتر از GeForce GTX 1080 ارایه می دهد استفاده خواهند کرد. بدون شک این موضوع قدرتی بی نظیر و تجربه ای متفاوت برای گیمرها  به همراه خواهد داشت

علاوه بر این بخش هایی برای واقعیت مجازی در نظر گرفته شده اند که قدرت لپ تاپ های گیمینگ GS63VR 6RF STEALTH PRO را ، که علاوه بر راحتی در حمل ( وزن 1.9 کیلوگرم) خنک کننده بسیار قدرتمندی دارد ، به نمایش خواهند گذاشت.

دیگر محصولات MSI که به نمایش گذاشته خواهند شد، کارتهای گرافیک GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB و GeForce GTX 1060 GAMING X 6G می باشند. تمام مانیتورهایی که در این رویداد به نمایش گذاشته می شوند مانیتور های اسپانسر شده توسط LG خواهند بود. شرکت LG همچنین برای اولین بار مانیتور 24 اینچی گینمینگ جدید خود GM79G را در گرند فاینال نمایش هواهد داد. جدیدترین مانیتور های با صفحه نمایش بزرگ، از قبیل  34-inch UC79G, the 38-inch UC99, the 27-inch UD68P و the34-inch UC88 نیز در بخش واقعیت مجازی نمایش داده می شوند.

گرند فاینال بدون شک یک رویداد بی بدیل و هیجان انگیز خواهد بود که علاوه بر گجت های بیشمار و هیجان زیادی که با خود به Gfinity Arena لندن خواهد آورد ، تعریف جدیدی از تجربه eSports بازی در سرتاسر جهان ارایه خواهد داد. بلیط های گرند فاینال هم اکنون در وبسایت Ticket Fairy موجودند

مجری، گزارشگران و مفسران بزرگ و محبوب گیمینگ با تجلیل های دقیق خود بهترین تجربه را به شما ارایه خواهند داد

مجری این رویداد ، مجری مشهور و با تجربه اروپایی "Soembie" Gschwind-Penski خواهد بود و Mitch "Uber" Leslie و Josh “Sideshow” Wilkinson که BlizzCon 2016 و DreamHack Winter 2016 را نیز گزارش می دادند ، وظیفه گزارش گروهی این رویداد را بر عهده دارند.

علاوه بر این دو، Andrew "ZP" Rush و Robert “Hexagrams” Kirkbride ، که هر دو مفسران مجرب Overwatch می باشند ، برای ارایه تحلیلی جامع از بازی ها، به تیم گزارشگران ما خواهند پیوست.

با تشکر ویژه از اسپانسر ها Intel, XBOX, Windows 10, Nahimic, NVIDIA و LG که ما را  در ایجاد یک محیط کاملا مناسب  برای گیمرهای حرفه ای و همچنین علاقمندان بازی های رایانه ای  یاری نمودند

مسابقات قهرمانی Overwatch MGA 2016 ، ارایه شده توسط MSI Grand Finals در ساعت 15:00 -22:00 روز چهارشنبه 17 آذر و پنجشنبه 18 آذر در Gfinity Arena شهر لندن برگزار خواهند شد که در آن 4 تیم فینالیست از کل جهان برای کسب عنوان قهرمانی و جایزه  75,000 دلاری با هم به رقابت خواهند پرداخت.

قهرمان نهایی MGA 2016 برنده 40,000  دلار و نفرات دوم و چهارم بترتیب 20000 ، 10000 و 5000 دلار را از ان خود خواهند کرد.

 

 

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389