3 دلیل برای استفاده از MSI VR Link

3 دلیل برای استفاده از MSI VR Link تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۵/۱۱/۱۰

زمانی که می خواهید بازی با تکنولوژی واقعیت مجازی را تجربه کنید، نیاز است که برای اتصال هدست به ورودی هایی که پشت رایانه ها تعبیه دیده شده است دسترسی داشته باشید که این موضوع معمولا شما را بسیار اذیت خواهد کرد و اسباب زحمت خواهد بود.. این مشکل در کامپیوتر های رومیزی گیمینگ MSI با قرار دادن ورودی در سطح روبرویی دستگاه کاملا بر طرف شده است.

1 راه اندازی بسیار آسان هدست واقعیت مجازی

به لطف به لطف شرکت MSI، زحمت کشیدن برای اتصال واقعیت مجازی به تاریخ می پیوندد! با استفاده از VR-link در سطح روبروی دستگاه از طریق پورت HDMI شما می توانید هدست واقعیت مجازی را به سرعت و بدون هیچ زحمتی قطع یا وصل کنید!

2 - همیشه بهترین سیگنال را با HDMI 2.0 6GB/s دریافت کنید.

ورودی HDMI که در سطح روبروی دستگاه MSI برای اتصال VR قرار دارد به پورت پیشرو در صنعت Pericom HDMI 2.0 6GB/S مجهز شده است.این پورت با استفاده از همسان سازی و تکنولوژی های دیگر کیفیت سیگنال های ورودی را تقویت می کند ، کمبود های  دستگاه فرستنده را تصحیح وتنظیم می کند همچنین  سینگال ها را بصورت یکپارچه  به دستگاه دریافت کننده ارسال می نماید. این ویژگی ها باعث می شود که سیگنال برای دستگاه واقعیت مجازی به خصوص هنگام استفاده از کابل های تقسیم ، واضح تر ، قوی تر و  پایدار تر شود.

3 - نرم افزار واقعیت مجازی Auto- Optimization

هر موقع که واقعیت مجازی را وصل می کنید، MSI GAMING Center آن را شناسایی می کند و به طور خودکار تنظیمات مختلف سیستم را برای بهتر شدن عملکرد آن هنگام بازی بهبود می بخشد. این تنظیمات شامل پروفایل تنظیمات صفحه نمایش ScenaMax ، Nahimic برای صداگذاری و تنظیمات Mystic Light ، اورکلاک شدن می باشد. البته، شما می توانید این تنظیمات را طبق خواسته خود نیز تنظیم کنید.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389