MSI برترین جوایز مراسم Taiwan eSport Top Gear 2017 را از آن خود کرد

MSI برترین جوایز مراسم Taiwan eSport Top Gear 2017 را از آن خود کرد تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۵/۱۱/۲۰

MSI، به عنوان رهبر سخت افزاری دنیا، بعد از بررسی های عمقی 60 دانش آموز از 25 مدرسه و انجمن بازی های کامپیوتری، برترین جوایز TAIWAN ESPORT TOP GEAR AWARDS (ETG)را از آن خود کرد . از میان پنج دسته بندی این ، لپ تاپ گیمینگ Msi GT83VR Titan SLI، دسکتاپ گیمینگ  Msi Aegis Tiو موس گیمینگ Msi DS200 برنده جوایز شدند. علاوه بر این، کامپیوتر کوله پشتی Msi VR Oneبرنده جایزه ویژه بخش "کاربرد در عین نوآوری"  را بدست آورد.به گفته  Sam Chern، سرپرست مارکتینگ MSI"ما بسیار از اینکه این شرکت در زمینه نوآوری و طراحی در صنعت گیمینگ سهمی داشته است و مورد توجه دولت نیز قرار گرفته است ، خرسندیمو این قدردانی ها از سوی ادارات و نسل جوان بهترین نوع تشویق برای Msiمی باشد ."

 

·        کامپیوتر کوله پشتی Msi VR One: فراتر از مرزها، به سمت آینده واقعیت مجازی حرکت کنید

در دسته بندی های  تکنولوژی برای یک دنیای بهترو “Gaming”، Msi VR Oneبه عنوان باریکترین و سبک ترین کامپیوتر کوله پشتی واقعیت مجازی با تنها 3.6 کیلوگرم وزن در دنیا شناخته شد.  علاوه بر آخرین تکنولوژی های گیمینگ و سیستم خنک کنندگی منحصر بفرد هنگام بازی های طولانی مدت، VR Oneبا باتری جدا شدنی و حذف کابل ها، برای یک تجربه واقعی واقعیت مجازی بی سیم کاملا آماده است.

 

·        لپ تاپ گیمینگ Msi GT83VR Titan SLI حکمفرمای بازی ها با عملکرد، کیفیت تصویر و مصارف چند منظوره

با پردازنده نسل 7 کمپانی اینتل و دو کارت گرافیک گیمینگ NVIDIA® GeForce® GTX1080، لپ تاپ گیمینگ Msi GT83VR Titan SLI  برای تمامی گیمرها عملکردی برابر یک دسکتاپ آخرین مدل با بالاترین سرعت در تجربه استفاده از واقعیت مجازی ، به اجرا می گذارد. همچنین msiبا تکنولوژی ESS SABRE HiFiکه استانداردهای  Hi-Res Audioرا گذرانده است، تجربه صوتی را بهبود بخشیده . امروزه ، Msi GT83VR Titan SLI برای پشتیبانی از بهترین کیفیت صدا از طریق هدست های آخرین مدل با استفاده از داک  SABRE  HiFiآماده است.Msiنه تنها برروی بازی بلکه بر روی واقعیت مجازی نیز تمرکز کرده است. اولین تکنولوژی صوتی 7 به 1 Nahimicکه منحصرا در تعدادی از لپ تاپ های گیمینگ MSIتعبیه دیده شده ، صداگذاری پیشرفته تری برای واقعیت مجازی بوجود آورده است.

·        دسکتاپ گیمینگ Msi Aegis Tiفرمانروای قدرتمند بازی

فرمانروایی در بازی اجباری است! این قدرت دسکتاپ گیمینگ Msi Aegis Tiاست! برای گیمرهایی که به دنبال بیشترین قدرت و عملکرد در بازی هستند، این دسکتاپ به پردازنده قدرتمند نسل 7 اینتل مجهز شده تا نهایت ظرفیت اورکلاک شدن را در اختیار آنها بگذارد.  بالاتر از آن به دو کارت گرافیک بی نظیر MSI GeForce® GTX1080  برای انتقال بیشترین قدرت در بازی مجهز شده است. این Setup SLI  دو سوی ، می تواند قدرت GPUرا برای بهترین عملکرد گرافیکی ممکن در پخش 4kو واقعیت مجازی تا دو برابر  افزایش دهد.

·        موس گیمینگ Msi DS200شریک قطعی گیمرها

موس منحصر بفرد گیمینگ Msi DS200با طراحی ارگونومیک در تمام طول مدت بازی راحتی کامل را بدون کوچکترین خطا و لغزش در کنترل موس، بهمراه دارد. تنظیمات 9 دکمه چند منظوره با قابلیت برنامه ریزی همچنین دقت در کلیک، موجب آسانتر شدن کنترل بازی های مختلف می شود.برای تعیین میزان حساسیت موس در ریتم  های مختلف باری، 5 سطح DPIاز رنج 50 تا 16400 در تنظیمات دکمه ها وجود دارد.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389