نورپردازی بینظیر نوت بوک های گیمینگ GT83VR،GT73VR،GT62

نورپردازی بینظیر نوت بوک های گیمینگ GT83VR،GT73VR،GT62 تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۶/۰۱/۲۷

در آخرین پلتفورم نوت بوک های گیمینگ MSI با نسل 7 پردازنده های i7 و کارت گرافیک های Geforce GTX سری 10، MSI با شعار "بهترین ها بهترین را پیدا میکنند" نه تنهاپیشرفت زیادی در کارایی و مشخصات فنی داشته است، بلکه در طراحی و ظاهر دستگاه ها با افکت های نورپردازی پیشرفت زیادی داشته است.

در ماه آگوست، MSI شاهکار لپتاپ های گیمینگ  خود را روانه بازار کرد.در GT83VR علاوه بر عملکرد بسیارعالی، زوایای بسیار زیبایی  نیز در کنار بدنه این نوت بوک، که مربوط به کیبوردهای فوق سریع CHERRY MX با RGB نقره ای میباشد، قابل مشاهده است. این بار GT83VR انقلاب بزرگی در کیبورد های جدید خود بوجود آورده است، به این صورت که هر کلید به صورت جداگانه به طیف کاملی ار رنگهای RGB دسترسی دارد که ظاهر صفحه کلید گیمر را فوق العاده میکند.

با نگاهی به کاور روی دستگاه های GT83VR، GT73VT، GT62 متوجه طراحی جدید لوگوی دراگون و دو خط براق قرمز رنگ در تاریکی میشوید.

در GT73VR حتی گوشه های تاچ پد نیز رنگ پردازی های مختلف دارد، که به همراه STEELSERIES Engine 3 در بازار عرضه شده است. این ویژگی موجب میشود که تاچ پد برای استفاده، راحت تر از قبل شناسایی شود . همچنین به شما این قابلیت را میدهد تا از میان رنگهای مختلف، رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

 

 

در کنار کیبورد با نورپردازی متنوع ،از رنگ قرمز برای مشخص شدن فعال بودن دکمه های Power و Feature همچنین شناسایی آنها استفاده شده است. که این ویژگی ها ظاهری تجملی برای  GT73VR هنگام بازی کردن و به نمایش گذاشتن به ارمغان میاورد.

بیشتر طرفداران MSI در حال حاضر با ویژگی های کیبورد آن آشنا هستند و میدانند که نوت بوکهای گیمینگ همیشه با بالاترین عملکرد و سیستم خنک کنندگی عرضه میشود. علا وه بر این ویژگی ها امروزه دستگاه های GT83VR، GT73VR، GT62VR با نورپردازی متنوع بسیار جذاب تر بنظر میرسند.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389