سومین نمایشگاه تراکنش ایران با حضور شرکت ماتریس

سومین نمایشگاه تراکنش ایران با حضور شرکت ماتریس تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۶/۰۷/۱۸

سومین نمایشگاه تراکنش ایران دوم تا چهارم آبان ماه میزبان علاقه مندان حوزه صنایع مالی و بانکی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، نمایشگاه تراکنش ایران (Iran Transaction Exhibition)، با شعار، «نبض کسب و کار در تراکنش می‌زند»، یک نمایشگاه تخصصی بین‌المللی در زمینه فناوری اطلاعات صنایع مالی و بانکی است. 

در رویداد 2017 ITE، بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های پرداخت (PSPها)، تولید‌کنندگان سخت‌افزار و نرم‌افزار در صنعت بانک‌داری و پرداخت، شرکت‌های خارجی فعال در عرصه فناوری اطلاعات صنایع مالی‌، سازمان‌های ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات همگانی‌، ارائه‌دهندگان خدمات و راه‌کارهای پرداخت الکترونیک و شرکت‌های تازه کار و صاحبان ایده‌های نوین در حوزه صنایع مالی و بانکی حضور دارند.

نمایشگاه تراکنش ایران ITE 2017) ) با 3 سمینار با عناوین «تحول بانکی»، «پرداخت همراه» و «فناوری های مالی»؛ 3 نشست تخصصی با عناوین «استانداردهای جهانی بانکداری»، «تحولات فرآیند های بانکی» و «فناوری های نوین بانکی» و 3 کارگاه آموزشی با عناوین «اینترنت اشیاء»، «داده های عظیم» و «بلاک چین»  به همراه 40 کارگاه معرفی محصول برای مخاطبان این حوزه برگزار خواهد شد.

همزمان با این نمایشگاه، جشنواره بزرگ «فین تک ایران» با حضور شرکت های استارت آپی، مراکز شتاب دهنده و سرمایه‌گذاران خطرپذیر، برپا خواهد شد.

همچنین پیش بینی می‌شود 90 سخنران از فعالان حوزه بانکداری الکترونیک، در نمایشگاه حضور داشته باشند و به تبادل اطلاعات با مخاطبان علاقه مند در این حوزه بپردازند.

با توجه به سند چشم انداز 1404 و با راهبرد «ایران را مرکز ثقل فناوران صنایع مالی و بانکی منطقه خواهیم کرد» و با رویکرد "توسعه کسب و کارهای بخش حقوقی در حوزه فناوری های نوین صنایع مالی و بانکی"، 2 تا 4 آبانماه در مجتمع نمایشگاهی شهر (بوستان گفت‌وگو) در تهران برگزار می‌شود.

منبع خبرگزاری فارس
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389