معرفی کارت گرافیک N560GTX-Ti HAWK

معرفی کارت گرافیک N560GTX-Ti HAWK تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۲/۱۰

پس از معرفی GTX 560 Tiبه عنوان تراشه گرافیکی موفق در سری GeForce 500، کمپانی MSIیک محصول دیگر را بر پایه این تراشه با نام N560GTX-Ti HAWKبه بازار جهانی عرضه کرد.

N560GTX-Ti HAWKکه در سرعت هسته 950 و فرکانس مؤثر حافظه 4200 مگاهرتز به فعالیت می پردازد، به منظور تضمین حداکثر پایداری و ارائه ی کیفیت مطلوب در ساختمان خود به اجزای Military Class IIتجهیز گشته است. از ویژگی های این مجموعه قطعات می توان به خازن های Tantalumبا هشت برابر طول عمر بیشتر، چوک های Super Ferrite (SFC)با 30 درصد توان ذخیره سازی بیشتر و خازن های تماماً جامد اشاره کرد.

کمپانی MSIدر طراحی سیستم خنک سازی این محصول از خنک کننده ی Twin Frozr IIIاستفاده نموده که در ترکیبی از هیتسنک، لوله های انتقال حرارت مسی با روکش نیکل و دو فن هشت سانتی متری با قابلیت PWMاست. از این رو حجم هوای جابجا شده در مقایسه با فن های متداول به میزان 20 درصد افزایش یافته و به گفته کمپانی سازنده، دما نیز نسبت به مدل مرجه 17 درجه کاهش داشته است. به منظور عرضه عملکردی مناسب در اورکلاکینگ مدار تغذیه در N560GTX-Ti HAWKبه 1+8 فاز مجهز گردیده که با همکاری ابزار MSI AfterBurner، امکان کنترل و تنظیم ولتاژهای هسته گرافیکی، حافظه ها و Phase Locked Loop (PLL)نیز در محیط سیستم عامل میسر شده است. لازم به ذکر است که کمپانی MSIاتصالگرهایی را نیز بر روی PCBاین محصول جهت مانیتور کردن و اندازه گیری دقیق سه مؤلفه مذکور تدارک دیده است. لذا این امتیاز موجب شده که N560GTX-Ti HAWKدر بین اورکلاکرها از جایگاه ویژه ای برخوردار باشد.

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389