معرفی پاور Thermaltake Toughpower 1350W

معرفی پاور Thermaltake Toughpower 1350W تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۲/۱۱

پاور ToughPower 1350W  از جدیدترین محصولات Thermaltake است که با بالاترین کیفیت و تازهترین دستاوردهای تکنولوژی، تولید و وارد بازار جهانی شده است. این پاور با ویژگی های منحصر به فرد محصولی است که تمام نیازهای کاربران و گیمرها را از یک پاور خوب برآورده میسازد.

 

 

برخلاف پاورهای موجود در بازار که پر از کابل‏های درهم تنیده است، این پاور مجهز به سیستم مدیریت کابل (Cable Management)  است که علاوه بر زیبایی پاور، امکان استفاده از آن، با توجه به نوع کاربرد مورد نظر شما را دارد.

دارا بودن سیستم  Total Protectionدر پاور قدرتمند  1350W این امکان را ایجاد کرده که به میزان 150 % (معادل5/1 برابر) توان اسمی خود خروجی دهد و تا درجه حرارت 120Cمقاومت پایدار تولید کند، این توانایی در صورت بالاتر رفتن حرارت، به صورت اتوماتیک، برق سیستم را قطع می‏کند تا آسیبی به پاور و کامپیوتر شما وارد نشود.

پاور ToughPower 1350W از استاندارد 80 Plus Silver پشتیبانی می‏کند. استاندارد 80 Plus تنها به پاورهایی تعلق می‏گیرد که بازده انرژی آنها بالاتر از 80% بوده و تست‏های سخت‏گیرانه مربوط به این استاندارد را با موفقیت پشت سر گذاشته باشند. نسخه Silver(نقره‏ای) استاندارد 80 Plus نیز به این معنی است که بازده انرژی(Efficiency)پاور بیش از 91%بوده و این موضوع تاثیر محسوسی در افزایش کارایی و کاهش مصرف برق پاور Tough Power 1350Wخواهد داشت. همچنین این محصول با آخرین ویرایش استاندارهای ATX 12v 2.3 & EPS 12v 2.91 نیز سازگار است.

 

 

پاورهای معمول به علت ایجاد اتصال‏های کوتاه، دچار مشکل سوختگی می‏‎شوند و شما را ناچار به تعویض پاور می‏کنند، اما 1350wبه علت مجهز بودن به ZERO LOAD  در مقابل اتصال‏های احتمالی از سیستم شما محافظت کرده و در هر شرایطی مانع از سوختن پاور و آسیب رسانی به قطعات سیستم می‏شود.

فن 14 سانتی‏متری، بزرگترین فن‏ها در سری ATXاست که این ToughPowerنیز به آن مجهز است، وجود این فن فوق ساکت با کنترل هوشمند دور فن در پاور، علاوه بر کاهش قابل توجه نویز تولیدی، باعث کارکرد خنک اجزای داخلی پاور می‏شود.

وجود Active PFCکه وظیفه کنترل نوسانات برق را به عهده دارد، در پاور1350W باعث می‏شود که در زمان افت مصرف برق به صورت خودکار این جریان تنظیم شده و در نتیجه طول عمر خازن‏های ژاپنی با کیفیت بالای این برد، افزایش یابد.

این پاور از60A2Rail 12vبرخوردار است به این ترتیبکه براحتی جوابگوی مصرف بالای پردازنده و چینش‏های چندگانه کارت‏های گرافیکی پرمصرف خواهد بود.

از ویژگی‏های پاور  1350Wدارا بودن مجوز compatible)) از NVIDIA SLIو AMDاست که قدرتساپورت تمام کارت‏های گرافیک را دارد؛ امکان پشتیبانی از تمام سری‏های مختلف کارت‏های‏گرافیک با بالاترین مصرف و توان در بازار جهانی، نشانگر این است که برای هر نوع سیستمی مناسب میباشد.

کانکتورهای خروجی این پاور نیز کامل بوده و کلیه نیازها را پوشش خواهند داد. 6 کانکتور 8 (2+6) پین PCI-Eبه همراه 2 کانکتور تبدیل Molexبه PCI-Eجهت تغذیه کارت‏هایگرافیکی پر مصرف، 2 کانکتور 8 پین EPS(8 پین و 4+4 پین) جهت تغذیه پردازنده‏های پر مصرف، 8 کانکتور Molexو 12کانکتور SATAکه برای پیاده‏سازی Raid(چینش چندگانه هارد) ایده‏آل به نظر می‏رسد. این پاور قدرتمند با توجه به مشخصات ذکر شده برای سیستم‏های حرفه‏ای و سرور بسیار ایده‏آل است.

Tough Power 1350Wتوان تامین بیش از 1000 وات فقط برای یک کارت گرافیک و تامین 750Wبرای هر کارت را دارد.

 

 

شایان ذکر است این پاور، پاور منتخب مسابقه اورکلاکینگ MOA 2011 EMEA Finalنیز بوده است.

نکته پایانی اینکهToughPower 1350W از نظر توانایی و کارایی یکی از جدیدترین و بهترین پاور موجود در بازار ایران است که توسط شرکت ماتریس با 54 ماه گارانتی عرضه می‏گردد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389