ASUS عرضه پردازنده نسل جدید AMD را لو داد!

ASUS عرضه پردازنده نسل جدید AMD را لو داد! تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۶/۰۹/۰۱

AMD در زمان عرضه سوکتAM4، قول کارایی و ماندگاری طولانی این سوکت برای تکنولوژی حال حاضر و نسل بعدی پردازنده‌هایRyzen را داده و به کاربران این اطمینان را داده بود که این سوکت برای پشتیبانی از چند نسل از پردازنده‌هایAMD کافی خواهد بود.

در ماه‌های اخیر شایعات بسیاری پیرامون بروزرسانی جدید AGESA، در اینترنت پخش شده است. بروزرسانی که نسخه‌ی قبلی آن منجر به افزایش چشم گیر کارایی و پایداری پردازنده‌های Ryzenشد. چنین انتظاری از بروزرسانی جدید با نسخه 1.0.0.7 نیز می‌رود اما اکنون اطمینان داریم که این نسخه برای پشتیبانی از پردازنده‌های نسل بعد AMDمانند APUهای Raven Ridgeیا پردازنده‌های Pinnacle Ridgeاست.

در واقع این اطمینان از آنجا نشأت می‌گیرد کهASUS به طور رسمی فایل بروزرسانی جدیدBIOS برای مادربوردهای با چیپستB350 و  X370 خود منتشر کرده و در بخش توضیحات آن خبر پشتیبانی از پردازنده‌هایی را داده که به زودی عرضه خواهند شد. لیست مادربوردهای دریافت کننده بروزرسانی نسخهAGESA 1071 در حال حاضر به شرح زیر است:

ASUS Prime X370-Pro

ASUS Prime X370-A

ASUS ROG Strix B350-F Gaming

ASUS ROG Strix X370-F Gaming

ASUS ROG Strix B350-I Gaming

ASUS ROG Stix X370-I Gaming

که انتظار می‌رود به زودی برای سایر مادربوردهای سوکت AM4این شرکت نیز ارائه شود. این بروزرسانی ASUSرا جزء اولین شرکت‌هایی قرار می‌دهد که به طور رسمی برای عرضه پردازنده‌های نسل جدید AMDآماده می‌شود.

 

بر گرفته از سایت شهر سخت افزار
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389