جعبه گشایی پردازنده AMD Threadripper 1900X

جعبه گشایی پردازنده AMD Threadripper 1900X تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۶/۰۹/۱۳

پردازنده‌های قدرتمند تردریپر را می‌توان یکی از جذاب‌ترین محصولات حال حاضر دنیای کامپیوتر دانست.

AMDدر سال ۲۰۱۷بازگشت قدرتمندی به دنیای پردازنده‌‌ها داشت. عرضه‌ی انواع قدرتمند دسکتاپ و‌ لپ‌تاپ در کنار نسل جدید پردازنده‌های گرافیکی با نام وگا، پس از سال‌ها هیجان تازه‌ای به دنیای کامپیوتر بخشید. محصولات جذاب و البته اقتصادی AMDباعث شد شرکت‌های بزرگی مانند اینتل برای عقب نماندن از این رقابت داغ، مجبور به توسعه و معرفی نسل جدید پردازنده‌‌های خود شوند.

اما شاید بتوان یکی از جذاب‌ترین محصولاتAMD‌ را سری تردریپر دانست؛ پردازنده‌های قدرتمندی که برای کاربری‌های حرفه‌ای و سیستم‌های کامپیوتریworkstation طراحی شده‌اند. تردریپر در سبد محصولاتAMD، بین سری مخصوص دسکتاپ‌های شخصی با نام رایزن و نمونه‌های قدرتمند مخصوص سرور با نام اپیک قرار می‌گیرد.

پردازنده‌های سری تردریپر(Threadripper) شرکتAMD با استفاده از تعداد بیشتر هسته‌های پردازشی، قابلیت‌های متنوع و البته قیمت کمتر نسبت به ابنتل، به‌عنوان رقیب اصلی خود، جوایز متعدد اعم از جایزه‌ی پردازنده‌ی سال را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر سری تردریپر در سه نسخه‌ی 1920X ،1900X و 1950X عرضه می‌شود که به ترتیب از ۸، ۱۲و ۱۶هسته‌ی پردازشی (۱۶، ۲۴و ۳۲ترد) بهره می‌برند. یکی از نکات جالب توجه تردریپرها، بسته‌بندی جالب و جذاب آن‌ها است که از توان پردازشی بالا خبر می‌دهد.

زومیت در همین راستا برای علاقه‌مندان دنیای کامپیوتر و پردازنده‌ها، اقدام به جعبه‌گشایی Threadripper 1900Xکرده است که در ادامه شما را به تماشای آن در کانال آپارات ماتریس دعوت می نماییم.

برای مشاهده روی کانال آپارات ماتریس کلیک نمایید.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389