AMD دو جایزه برند سال و بهترین قطعه کامپیوتری را از آن خود کرد

AMD دو جایزه برند سال و بهترین قطعه کامپیوتری را از آن خود کرد تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۶/۰۹/۲۷

 AMD دو جایزه " برند سال" و "بهترین قطعه کامپیوتری" Trusted Reviews  سال 2017 را از آن خود کرد

در هفته گذشته Trusted Reviews،  مانند هر سال ابزار ها و گجت های برتر سال را معرفی کرد. طی این مراسم کمپانی AMDموفق به دریافت دو جایزه "برند سال" و "بهترین قطعه کامپیوتر" بخاطر محصول Ryzen  گردید.

Trusted Reviews، به عنوان خبرگزاری و رسانه جامع و کامل شهر لندن در زمینه بررسی تخصصی لوازم الکترونیکی ، هر ساله این مراسم را جهت انتخاب و معرفی برترین های شاخه های مختلف از جمله قطعات کامپیوتری برگزار می کند.

به گفته Evan Kypreos،سردبیر Trusted Reviewsدر دهمین سالگرد این خبرگزاری "AMDثابت کرد که می تواند تمام توقعات گیمرها از کامپیوتر های شخصی خود را برآورده کند و این دلیل اصلی برنده شدن این کمپانی نسبت به رقبایی مانند سامسونگ، اینتل و اپل بوده است." وی در ادامه اشاره کرد " بهترین جوایز برای کمپانی ای می باشد که سال درخشانی را در زمینه فروش نیز داشته باشد، گزارشات اخیر افزایش سود 300 درصدی AMDرا به لطف فروش و معرفی پردازنده های جدیدش یعنی Ryzen را نشان میدهد."

علاوه بر عنوان "برند سال" که توسط مردم و مخاطبین وبسایت انتخاب شد، "بهترین قطعه کامپیوتر" نیز توسط متخصصین پس از 12 ماه بررسی تخصصی پردازنده های Ryzenدر بین طیف گسترده ای از محصولات، به AMDتعلق گرقت.

Trusted Reviewsدرباره این انتخاب به این موضوع اشاره کرد که "پس از معرفی پردازنده های Ryzenدر ماه مارچ، شاهد تغییرات بزرگی در بازار دنیای کامپیوترهای شخصی به لطف تنوع در مدل های چند هسته ای این سری بودیم. Ryzen3، 5و 7همگی در بررسی های تخصصی ما نتایج فوق العاده ای داشته اند که در بازار رقابتی امروز، بی نظیر است."

John Taylorمدیر مارکتینگ این رسانه می گوید: "سال 2017 برای  AMDسال شگفت انگیزی پس از معرفی پردازنده های Ryzenو کارت گرافیک های Radeon RX Vegaکه کاملا پاسخوگوی نیازهای روز بازار کامپیوتری است محسوب می شود. ما از مخاطبین خود بخاطر شناسایی و انتخاب کمپانی AMDکه تاثیر بسزایی در گسترش مرزهای این صنعت برای گیمرها، توسعه دهندگان، مصرف کنندگان ، سازندگان و علاقمندان داشته است، بسیار خرسندیم."
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389