استقبال شیرازی‏ها از ماتریس

استقبال شیرازی‏ها از ماتریس تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۰/۰۲/۳۱

شرکت ماتریس، با هدف معرفی برنامه‏های سال جاری و نمایش تازه‏های محصولات سبد کالای شرکت، روز سه شنبه 20/2/90 چهارمین گردهمایی سال جدید خود را در استان فارس برگزار کرد.

این سمینار با حضور مدیران بخش‏های مختلف شرکت، نمایندگان فعال شیراز، مدیران انفورماتیک سازمان‌ها و مسئولان ادارات دولتی در هتل پارس شیراز آغاز شد.

آقای حسین مقدم؛ مدیر بازرگانی ماتریس، ضمن تشکر از استقبال بی نظیر شرکت کنندگان، با اعلام سیاست‏های کلی و برنامه‏های تبلیغاتی سال جدید، در مورد امتیازات در نظر گرفته شده شرکت، برای نمایندگان توضیحاتی ارائه نمودند. ایشان در ادامه اظهار داشتند: ماتریس طی 2 سال گذشته توانسته با تکیه بر سرمایه‌گذاری مناسب و جلب اعتماد کمپانی msi، برایحمایت از برنامه‌های خود، بهترین خدمات پس از فروش را در اختیار مصرف‌کنندگان ایرانی قرار دهد. در همین راستا با ادامه برنامه‌های توسعه در سال 90، به فکر جایگاه بالاتری نیز در بازار هستیم.

بخش دیگر این جلسه شامل سخنرانی مدیران خرید: آقایان ثامری پور و فیاض بود، و همچنین در بخش دیگری، آقای حجازی، یکی از مدیران بخش فروش ماتریس، به معرفی جدیدترین محصولاتسبد کالای ماتریس مانند: لپ تاپ‏های CX640وCR640msiبا امکانات منحصر بفرد، AIOmsiبا تکنولوژی‏های برتر روز دنیا، کارت‏های گرافیک جدید AMDو NVIDIA، تازه ترین پردازنده شرکت Intelو آخرین مدل مادربرد msiپرداختند. آقای ممقانی مدیر خدمات پس از فروش شرکت، نیز گزارشی از گارانتی محصولات و آقای واهیک آسادوریان؛ مسئول فروش بخش دولتی توضیحات مختصری از شرح وظایف بخش دولتی ارائه نمودند.

در بخش پایانی این سمینار به قید قرعه، جوایزی شامل مادربرد های msiو یک دستگاه  AIO 2420، به تعدادی از نمایندگان، اهدا شد.

شرکت ماتریس، پیش از این سمینارهایی را در تاریخ 29 /1/90 در استان قم و 11/2/90 در شهر بوشهر، با حضور نمایندگان برگزار نموده بود.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389