CES 2018 : رونمایی MSI از 2 لپ تاپ گیمینگ جدید

CES 2018 : رونمایی MSI از 2 لپ تاپ گیمینگ جدید تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۶/۱۰/۲۳

رونمایی MSI از 2 لپ تاپ گیمینگ جدید GE63 Raider RGB و GT75VR Titan Pro

طبق انتظار، MSI در نمایشگاهCES 2018 ، نسل جدیدی از لپ‌تاپ های گیمینگ خود را به حاضران معرفی کرد. بی‌شک مهم‌ترین این محصولات دو لپ‌تاپGE63 Raider RGB وGT75VR TITAN Pro بوده‌اند.

MSI با نمایش نسل جدید از لپ‌تاپ های گیمینگ خود در نمایشگاهCES 2018 ، نشان داد که این محصولات نسبت به محصولات عرضه شده در نسل پیشین خود، دارای ویژگی‌های ظاهری و سخت افزاری جدیدی هستند. به این ترتیب ضمن ارتقا پردازنده و کارت گرافیک در این محصولات، شاهد حضور یک سیستم نورپردازی جدید و همچنین رده تازه‌ای از بردهای کنترل شبکه در این لپ‌تاپ ها هستیم.

سری لپ‌تاپ های گیمینگ GE کمپانیMSI، در سال 2018 با دو محصول جدید تحت نام‌های GE63 Raider RGB و GE73 Raider RGB همراه خواهد بود. این محصولات بر روی بدنه خود و همچنین در زیر صفحه نمایش دارای یک سیستم نورپردازی قدرتمند و تمام رنگی هستند که می‌توانند 24 میلیون رنگ و مد مختلف را به نمایش در آورند MSI همچنین اعلام کرده است که این سیستم نورپردازی قادر است 12 بخش مختلف این لپ‌تاپ را با رنگ‌های گوناگون و و مختلف تزیین کند. کنترل کلی این سیستم هم با استفاده از دو برنامهSteelSeries Engine 3 یا  Dragon Center ممکن خواهد بود.

MSI همچنین برای اولین بار در این لپ‌تاپ، مد گیمینگ جدیدی با عنوان Gaming Mode را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که سبب می‌شود عملکرد کلی سیستم افزایش پیدا کند و یک سری بهینه سازی کلی برای اجرای بازی‌های مهم روز نیز به این لپ‌تاپ اضافه شود.

سری لپ‌تاپ های گیمینگ GE کمپانیMSI، در سال 2018 با دو محصول جدید تحت نام‌های GE63 Raider RGB و GE73 Raider RGB همراه خواهد بود. این محصولات بر روی بدنه خود و همچنین در زیر صفحه نمایش دارای یک سیستم نورپردازی قدرتمند و تمام رنگی هستند که می‌توانند 24 میلیون رنگ و مد مختلف را به نمایش در آورند MSI همچنین اعلام کرده است که این سیستم نورپردازی قادر است 12 بخش مختلف این لپ‌تاپ را با رنگ‌های گوناگون و و مختلف تزیین کند. کنترل کلی این سیستم هم با استفاده از دو برنامه  SteelSeries Engine 3 یا  Dragon Center ممکن خواهد بود.

MSIهمچنین برای اولین بار در این لپ‌تاپ، مد گیمینگ جدیدی با عنوان Gaming Mode را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که سبب می‌شود عملکرد کلی سیستم افزایش پیدا کند و یک سری بهینه سازی کلی برای اجرای بازی‌های مهم روز نیز به این لپ‌تاپ اضافه شود.

منبع برگرفته از سایت شهر سخت افزار

 

 
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389