با مانیتور های سری MPG غرق در بازی شوید

با مانیتور های سری MPG غرق در بازی شوید تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۶/۱۱/۱۰

با استفاده از فناوری SteeSeries GameSense، نورپردازیRGB LED نه تنها به مانیتور شما زیبایی می بخشد بلکه یک نیروی کمکی در طول بازی محسوب می شود. تنها کافیست فعالیت های خود در بازی را با این تکنولوژی همگام سازی کنید تا جزئیات حیاتی توسط نورپردازیLED نشان داده شوند و مشخص تر بنظر برسند. بنابراین گیمر می تواند موقعیت های مهم را در یک چشم بهم زدن شناسایی کند.

مانیتور های گیمینگMsi از پنل منحنی با شعاع 1800R استفاده میکنند که راحت ترین و مناسب ترین عدد برای برنامه های مختلف با کاربری های متفاوت، از محاسباتی تا بازی می باشد. پنل های منحنی در طول بازی، احساس ارتباط بهتری را به شما می دهد.

زمان  پاسخگویی این سری1 میلی ثانیه می باشد. با این زمان شما مطمئن خواهید شد که تنها 1 میلی ثانیه برای تغییر رنگ یک پیکسل نیاز است و پخش روان تری از تصاویر را خواهید داشت. این ویژگی همپنین از دوگانگی تصویر هنگام بازی جلوگیری میکند.

مانیتور گیمینگOptix به نرخ پاسخگویی 144 هرتز مجهز شده است، که نسبت به نرخ های 30 و 60 هرتزی به مراتب تصویر روان تری را نشان می دهد. این اعداد تعداد فریم های پخش شده در هر ثانیه را نشان می دهند که هر چه بزرگتر باشد پخش آن بهتر خواهد بود. این ویژگی سبب می شود که گیمر در ژانرهای مختلف مانند بازی های نقش آفرینی، اکشن، ورزشی، استراتژی و ماجراجویی عکس العمل سریعتری نشان دهد.

با دکمه های تعبیه شده بر روی مانیتور، میتوانید به راحتی فضای بازی خود را کنترل کنید.

مانیتور های Optixبرای سهولت در استفاده بر روی پایه متحرک قرار داده شده است. این پایه قابلیت چرخش و تغییر ارتفاع را دارد که موجب می شود مصرف کننده بهترین زاویه دید را در هنگام بازی داشته باشد.
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389