MSI یک فناوری اختصاصی را در مانیتورهای گیمینگ خود ثبت اختراع کرد

MSI یک فناوری اختصاصی را در مانیتورهای گیمینگ خود ثبت اختراع کرد تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۲/۰۹

همانطور که می دانید شرکتMSI به تازگی مانیتورهای مخصوص بازی را به سبد کالای خود افزوده و این مدل ها هر چند که در حال حاضر در بازار داخلی ایران چندان یافت نمی شوند، اما طرفداران بسیاری پیدا کرده و به همین علت این شرکت تصمیم به ارائه مدل های جدید، حتی با قابلیت های اختصاصی گرفت.

این شرکت به تازگی یک قابلیت را به ثبت رسانده است که اختراع آن با شماره TW M556865به صورت رسمی ثبت شده است. این اختراع یا فناوری، برای مانیتورهای گیمینگ منحنی (Curved Gaming) به ثبت رسیده است که به واقع شامل دیودهای LEDبا قابلیت های خاص است. این فناوری یک ماژول نمایش وضعیت است که با یک میکروکنترلر و یک بخش الکترونیکی ارتباطی تکمیل می گردد.

فناوری مورد نظر با 5 دیود LEDکار کرده و GameSenseاز SteelSeriesرا به همراه دارد که مدت های طولانی از همکاران MSIبه شمار می رود. با برنامه ریزی این 5 ال ای دی، مولفه های بازی را نمایان کرده و توسط GameSenseنیز قابل مدیریت هستند. این شرکت مانیتورهای منحنی مخصوص بازی خود را با ویژگی هایی نظیر فرکانس 144 هرتزی پنل، زمان پاسخ 1 میلی ثانیه و بدون فریم عرضه می کند. MSIاز پنل های VAدر ساخت آنها بهره گرفته است.

منبع برگرفته از سایت سخت افزار مگ
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389