نوت بوک GE63/73 Raider RGB مجهز به نورپردازی خیره کننده Mystic light

نوت بوک GE63/73 Raider RGB مجهز به نورپردازی خیره کننده Mystic light تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۷/۰۲/۱۹

اگر در جریان اخبار CESامسال باشید، Msiورژن جدیدی از نوت بوک محبوب GE63/73 Raider  را رو نمایی کرد که نسبت به سری قبل از طراحی چشمگیرتری برخوردار است. باید گفت که بهره گیری از نورپردازی Mystic Lightبر روی بدنه دستگاه موجب شده تا زیبایی آن بسیار خیره کننده تر از آن چه در عکس ها و یا فیلم ها میبینید بنظر برسد.

فراتر از یک نوت بوک گیمینگ!

این بار اخبار حاکی از آن است که GE63/73 Raider RGBعلاوه بر برخورداری از پردازنده نسل 8 کمپانی اینتل به نورپردازی Mystic Lightبر روی کاور بالای دستگاه نیز مجهز شده است تا محیط اطراف خود را روشن تر و زیباتر کند.

چگونه Mystic Light  را با SteelSeriesهمسان کنیم

در نرم افزار SSE3ورژن 3.12.1 آیتم Mystic Light، در حالت پیش فرض می توان برای هر بازی نورپردازی مجزا تعریف کرد. بطور مثال اگر بازی های PUBG، CS:GOو DOTA 2را به عنوان سه بازی مختلف در سیستم راه اندازی کردید، می توانید سه نور پردازی مختلف را تعریف کنید.

در کنار این ویژگی، Mystic Lightاز 24 ناحیه با رنگبندی کامل، یعنی 12 ناحیه در هر سمت تشکیل شده تا مصرف کننده بتواند در هر بخش یک رنگ جداگانه تعریف کند.

با امکاناتی چون 24 ناحیه رنگ مجزا، 4 نوع جلوه، 13 الگو و 1.6 میلیون تنوع رنگی، GE63/73قادر خواهد بود  تا بینهایت نورپردازی های متنوعی را به نمایش بگذارد که قطعا نمی توان به تمام آن ها اشاره کرد.

در ادامه به تعدادی از این مدل ها نگاهی خواهیم انداخت:

Macaw

Night Drive

Red Alert

Flux

Fire-Ice
صفحه اصلی

|

ماتريس

|

محصولات

|

ارتباط با ما

|

جستجو

كليه حقوق مادی و معنوی اين سايت متعلق به شركت ماتريس می باشد. © ماتريس 1393-1389